Tradiční součástí Rock for People bude i festivalová pláž URBAN WAVE, která se letos navlékla do POP ARTového kabátu. Kromě plážové pohodičky a drinků se bude servírovat především smršť exkluzivních setů prvotřídních DJ´s zahraniční a domácí scény. DJské žezlo si během tří dnů předají houseový mazák Lumier, stálice domácí scény Bidlo a miláček publika Josef Sedloň, osvědčená dvojice Kerob&Kedar, kterou mnozí znají jako členy kapely Sci*Fi*Psi, česko-kanadský DJCzech, naprosto originální Roman Rai a natřískaná plejáda dalších.

 

Muzikou nadupaný program opepří workshopy pod vedením ostřílených lektorů, kteří prozradí DJské a bubenické fígly a zájemce vyškolí ve street artu. Chybět nebudou ani originální POP ARTové věcičky exkluzivně pro návštěvníky pláže. Ti si mohou vyrobit originální POP ARTové tričko, nechat se vyfotit na stylovou placku nebo se proměnit v POP IKONU díky cool make-upu.

Lístky až za polovic na Rock for People a další letní fesťáky, soutěž o 24hodinovou jízdu ve stylovém Párty busu s vlastním DJ, drinky, jídlem a řidičem nebo POP ICON dárky nabízí www.objevtevicemuziky.cz