HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte Muže z ostrova Lewis

Vyhrajte Muže z ostrova Lewis

31.5.2015 - 7.6.2015

Vyhrajte Muže z ostrova Lewis

S naposlech.cz můžete soutěžit o audioknižní ceny. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku, k níž nápovědu můžete najít na našich stránkách. Významným pomocníkem vám jistě bude audioknižní průvodce.

Tentokrát máte možnost vyhrát audioknihu Muž z ostrova Lewis – vítěze ceny Audiokniha roku 2014 v kategorii Nejlepší četba. Je druhou částí volné trilogie Lewis skotského spisovatele Petera Maye.

Policejní detektiv Fin Macleod opustil svou práci a život v Edinburghu, aby se mohl vrátit na rodný ostrov. Hlavní město Irska jej deprimuje vzpomínkami na synka, kterého srazilo auto, ale návrat do rodného kraje přináší naději na obnovení vztahu s bývalou láskou Marsaili i s nedávno objeveným společným potomkem. Zatímco se snaží opravit zchátralý dům po rodičích, místní policie v rašeliništi na ostrově Lewis objeví tělo mladého muže zavražděného v 50. letech, který je podle testů DNA spřízněný s Marsailiným otcem Tormodem. Ten však celý život tvrdil, že žádné příbuzné nemá a v současné době už mu příliš neslouží ani paměť, neboť trpí stařeckou demencí. V zájmu nově nalezených rodinných pout se tedy Finn pouští do vlastního vyšetřování, ovšem s nezanedbatelnou pomocí konstábla Gunna.

Nahrávka v interpretaci Jiřího Dvořáka o celkové délce 11 hodin a 29 minut na CD může být vaše. Jediné, co musíte udělat pro to, abyste ji získali, je zodpovědět prostřednictvím následujícího formuláře jednoduchou otázku, vyplnit své kontaktní údaje a pak mít štěstí při losování. Naši fanoušci na Facebooku dostanou ke své výhře ještě malý bonus.

Přejeme mnoho štěstí – nejlepší četba loňského roku za to stojí!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 2 soutěžících

Co můžete vyhrát

audiokniha Muž z ostrova Lewis

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV