Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o audioknihu Volání Kukačky

Soutěž o audioknihu Volání Kukačky

15.6.2015 - 21.6.2015

 Soutěž o audioknihu Volání Kukačky

S naposlech.cz můžete soutěžit o audioknižní ceny. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku, k níž nápovědu můžete najít na našich stránkách. Významným pomocníkem vám jistě bude audioknižní průvodce.

V tomto týdnu máte jedinečnou možnost vyhrát nekrácenou audioknihu Volání Kukačky - osmnáctihodinovou nahrávku detektivního románu Roberta Galbraitha v intepretaci Petra Olivy.

Když se slavná topmodelka zřítí ze zasněženého balkonu v luxusní londýnské čtvrti Mayfair, vše nasvědčuje tomu, že spáchala sebevraždu. S tím se ale nehodlá smířit její bratr a najme si soukromého detektiva, aby její smrt znovu prošetřil. Cormoran Strike je bývalý voják – což ho poznamenalo na těle i na duši – a právě prochází složitou životní situací. Nový případ ho může uchránit před hrozícím krachem, čím hlouběji však proniká do komplikovaného světa, v němž mladá modelka žila, tím temnější věci vyplouvají na povrch a sám Strike se ocitá v ohrožení...

Napínavá a rafinovaně vystavěná zápletka čtenáři přibližuje atmosféru současného Londýna: ospalý poklid ulic v rezidenční čtvrti Mayfair, omšelé kouzlo zapadlých hospod v East Endu i čilý ruch v Soho. Cormoran Strike se poprvé představuje v oceňovaném detektivním románu od Roberta Galbraitha, což je pseudonym J. K. Rowlingové.

Jediné, co musíte udělat pro to, abyste audioknihu Volání Kukačky získali, je zodpovědět jednoduchou otázku, vyplnit své kontaktní údaje a pak mít štěstí při losování. Naši fanoušci na Facebooku jsou zvýhodněni – ke své výhře dostanou ještě jednu audioknihu navíc! Přejeme mnoho štěstí.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 5 soutěžících

Co můžete vyhrát

audiokniha Volání Kukačky

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019