Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte audioknihu Pěna dní

Vyhrajte audioknihu Pěna dní

17.8.2015 - 23.8.2015

Vyhrajte audioknihu Pěna dní

S naposlech.cz můžete každý týden soutěžit o audioknižní ceny. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku, k níž nápovědu můžete najít na našich stránkách.

V tomto týdnu máte možnost získat zvukovou podobu románu Pěna dní od Borise Viana. Nekrácenou četbu, kterou nezaměnitelným způsobem interpretuje Ladislav Mrkvička, vydalo nakladatelství Tympanum.

Ve městě, kde auta mají volant v kufru, lidé bruslí pozpátku a klavír míchá koktejly, žije idealistický a vynalézavý Colin. Jednoho dne potká svou osudovou lásku Chloé, která mu připomíná jeho milované blues od Dukea Ellingtona. Dívka však onemocní záhadnou nemocí: v plicích jí vykvete leknín...

Nejslavnější román francouzského spisovatele Borise Viana je příběhem křehkým jako mýdlová bublina i dovádivým a dokonale humorným. Na půli cesty mezi bezstarostným vyprávěním o lásce a příběhem o obavách z kruté smrti Vian demonstruje pomíjivost lidského štěstí a nemožnost uniknout společenskému systému. Příběh Colina a Chloé je vyprávěn bohatým jazykem, plným fantazie a symboliky a okořeněn autorovou oslnivou fantazií a svérázným humorem, od lehké ironie po sžíravý sarkasmus.

Famózní Pěna dní může být vaše. Stačí zodpovědět jednu otázku, k níž nápovědu najdete na stránkách naposlech.cz, ponechat nám své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o výhře, a mít štěstí při losování.

A nezapomeňte: naši fanoušci na Facebooku jsou zvýhodněni – ke své výhře dostanou audioknihu navíc! Pokud tedy ještě nesledujete audioknižní dění na facebook.com/naposlech, můžete to napravit a znásobit tak svou případnou výhru.

Soutěž končí v neděli 23. 8. 2015. Přejeme mnoho štěstí.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

audiokniha Pěna dní na CD

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019