HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte 3x balíček ústní hygieny!

Vyhrajte 3x balíček ústní hygieny!

10.9.2015 - 14.9.2015

Vyhrajte 3x balíček ústní hygieny!

ProLACTiv DENT – Kompletní péče o vaše ústa!

pasta-hq Zubní pasta budoucnosti s kombinací přírodních látek příznivě působících na zuby a dásně. Zubní pasta ProLACTiv zabraňuje díky antioxidantu karnosin destrukci hodnotných bílkovin vlivem cukru a podporuje jejich regeneraci, stabilizuje buněčné membrány a zvyšuje jejich odolnost, čímž je výrazně podpořen imunitní systém.

Zubní gel ProLACTiv bez obsahu fluóru příznivě působí na zuby a dásně a udržuje správné pH v dutině ústní. Díky karnosinu, betaglukanu, koenzymu Q10, kokosovému oleji a dalším aktivním látkám gel příznivě působí na mikroflóru v dutině ústní, podporuje regenerační procesy a urychluje procesy hojení. Koenzym Q10 aktivně působí proti zánětlivým a degenerativním procesům. Díky výtažkům z kokosového oleje potlačuje gel ProLACTiv množení streptokoků a působí preventivně proti vzniku zubního kazu.

prolactiv-oral-balance-30-pastilek (1)
Chlorofyl obsažený v gelu ProLACTiv je znám svými antibakteriálními účinky a působí jakožto přírodní antibiotikum nejen protizánětlivě, ale má i velký význam při snížení četnosti zubního kazu. V neposlední řadě má výrazný deodorační účinek. Zubní gel ProLACTiv představuje přírodní cestu, jak si zajistit kompletní péči o dutinu ústní.

Prolactiv můžete zakoupit v eshopu www.obchudek-zdravi.cz kde také naleznete více informací a správnou odpověď.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

3 balíčky zubní hygieny

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV