Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o audioknihu Sběratel

Soutěž o audioknihu Sběratel

12.10.2015 - 18.10.2015

Soutěž o audioknihu Sběratel

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.

V tomto týdnu máte příležitost vyhrát další audioknižní novinku - Sběratele podle Johna Fowlese, v režii Michala Bureše a v interpretaci Lucie Pernetové a Jaroslava Plesla.

Dny obyčejného úředníčka Fredericka Clegga prosvětluje pouze jeho sbírka motýlů a okamžiky, v nichž po cestě do práce zahlédne dívku z vyšších vrstev, krásnou studentku výtvarného umění Mirandu Greyovou. Když ale mladík vyhraje v loterii značnou finanční částku, nové okolnosti mu umožní platonické fantazie realizovat. Nezačne se však dívce dvořit, neboť cítí, že v konkurenci bohémských intelektuálů ji nemá šanci zaujmout. Místo toho ji unese a uvězní ve sklepě osamělého venkovského domu doufaje, že až jej jeho zajatkyně lépe pozná, samovolně se do něj zamiluje.

Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jedinou otázku, k níž nápovědu najdete na stránkách naposlech.cz, vyplnit své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o výhře, a mít štěstí při losování. Naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Sledujte tedy audioknižní dění na facebook.com/naposlech a znásobte tak svou případnou výhru.

Soutěž končí v neděli 18. 10. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

audiokniha Sběratel na CD

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019