HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > SOUTĚŽ O LUXUSNÍ KOŽENOU KABELKU V HODNOTĚ 6625Kč

SOUTĚŽ O LUXUSNÍ KOŽENOU KABELKU V HODNOTĚ 6625Kč

10.11.2015 - 25.11.2015

SOUTĚŽ O LUXUSNÍ KOŽENOU KABELKU V HODNOTĚ 6625Kč

Maledetti Toscani – pro milovníky kůže

Maledetti Toscani je tradiční italská značky prvotřídních kožených výrobků, a to už od roku 1848. Její majitelé dodnes dbají na to, aby se pro výrobu využívaly stejné nástroje a techniky zpracování kůže jako na samém počátku. Dbají na to, aby celý proces výroby probíhal pouze v Itálii, a proto se výrobky této značky mohou pyšnit „pravým“ označením Made in Italy.

Maledetti Toscani nabízí prvotřídní výrobky té nejvyšší možné kvality a je určena především milovníkům luxusní italské módy.

Na plesovou sezónu

Užijte si plesovou sezónu a okouzlete skvělým doplňkem ve formě koženého psaníčka. Tato společenská kabelka doplní váš slavnostní vzhled a podtrhne kouzlo vaší osobnosti.

Kožené psaníčko pochází z dílny italského výrobce Maledetti Toscani, podléhá nejmodernějšímu stylu, honosí se zajímavým, líbivým designem a vysoce kvalitním materiálem i zpracováním. Dostane se vám tak té nejvyšší kvality a jedinečného designu, který podtrhne váš osobitý styl.

 

V JAKÉ ČÁSTI PRAHY NALEZNETE NÁŠ KAMENNÝ OBCHŮDEK MILUJEME ITÁLII?

(nápovědu naleznete na Facebooku: Milujeme Itálii)

 

Soutěž trvá od 10.11.2015 do 25.11.2015

Vítěze vyhlásíme 26.11.2015 v 10:00. Výherce informujeme emailem, zde na webu a na také na facebookové stránce Milujeme Itálii.

správné odpovědi zasílejte na info@nonsolonero.cz

 

 

  • Pořadatelem soutěže je SOGEMA CZ se sídlem Na Hroudě 3317/22, Praha 10. Webový server pořadatele je: www.nonsolonero.cz a www.sogemagroup.cz. Soutěž o luxusní koženou kabelku MALEDETTI TOSCANI není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.
  • Soutěž bude hlavně zveřejněna na sociální síti Facebook: Milujeme Itálii
  • Veškerá data získaná od Soutěžícího jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Soutěžící potvrzuje, že je srozuměn zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.
  • Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje Soutěžících nebudou předávány žádné třetí osobě, která není v jakékoliv spojitosti se SOGEMA CZ
  • Soutěžící tímto souhlasí se zasíláním informací o nových soutěžích a výhrách, reklamní sdělení Pořadatele a třetích osob s Pořadatelem spolupracujících. V tomto případě budou tyto informace zasílány pouze ze systému Pořadatele.
  • Soutěžící bude mít kdykoliv možnost se odhlásit z odběru reklamních sděleních
  • Pořadatel splní svou povinnost vydat Výherci výhru jejím předáním, a to osobně v provozovně Pořadatele nebo odesláním na adresu uvedenou Výhercem nebo osobním převzetím výhry Výhercem.
  • Pořadatel je povinen informovat Výherce o skutečnosti, že se stal Výhercem do 10 dnů od ukončení Soutěže, a to prostřednictvím emailu
  • Výhra je předána Pořadatelem nejpozději do 30 dnů od určení Výherce, a to buď osobně nebo zaslání poštou na kontaktní adresu, kterou uvede výherce při komunikaci o sdělení výhry Pořadatelem. Tím je splněna povinnost předání výhry Výherci.

 

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 2 soutěžících

Co můžete vyhrát

Luxusní kožené psaníčko italské značky Maledetti Toscani v hodnotě 6625 Kč

http://moda.nonsolonero.cz/damske-kozene-psanicko/

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV