HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Speciální vánoční soutěž o teploměr s bezdrátovým čidlem TFA 30.3035 a SLEVOVÉ POUKAZY!

Speciální vánoční soutěž o teploměr s bezdrátovým čidlem TFA 30.3035 a SLEVOVÉ POUKAZY!

9.11.2015 - 30.11.2015

Speciální vánoční soutěž o teploměr s bezdrátovým čidlem TFA 30.3035 a SLEVOVÉ POUKAZY!

Vánoce se kvapem blíží a tak jsme se rozhodli, že je čas na novou soutěž, tentokrát s nádechem vánoční pohody. Líbilo by se vám získat zdarma krásný dárek pod stromeček? Tak si s námi pojďte užít trochu toho předvánočního adrenalinu a vyhrajte krásný barevný teploměr TFA 30.3035
 

Ti z vás, kteří nebudou mít tolik štěstí, ale správně zodpoví soutěžní otázky a zároveň dají "To se mi líbí" našim stránkám na Facebooku (nebo zde pod soutěžním formulářem), od nás automaticky získají dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč (platí na nákup nad 299 Kč)!

Tak jako se venku zelené podzimní listí barví přes zlatou až do vínova, také tento teploměr mění svou barvu, a to na základě naměřené teploty. Záleží totiž pouze na naměřených stupních, jestli bude ve vaší domácnosti poutat pozornost barva červená, fialová či modrá. Vybrat si můžete mezi indikací venkovní či vnitřní teploty.
Už tedy není nutné žádné zdlouhavé zkoumání displeje, kolik ukazuje stupňů - s tímto teploměrem stačí jeden letmý pohled a podle barvy jste okamžitě v obraze! A pokud tuto funkci neoceníte, je možné spustit náhodnou hru barev nebo podsvícení úplně vypnout. Kromě aktuální teploty pak teploměr zobrazuje také max/min hodnoty, rádiem řízené hodiny s budíkem a kalendář.


Soutěž probíhá až do konce listopadu, tak neváhejte a nadělte si k Vánocům zdarma krásný dárek!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

Barevný teploměr s bezdrátovým čidlem TFA 30.3035 v hodnotě 999 Kč

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV