Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte tři CD s audioknihou Motýlek

Vyhrajte tři CD s audioknihou Motýlek

24.11.2015 - 29.11.2015

Vyhrajte tři CD s audioknihou Motýlek

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.

V tomto týdnu mohou tři z vás vyhrát novinku vydavatelství Radioservis – audioknihu Motýlek. Zvukovou podobu slavného románu Henriho Charriera nahrál v letos režisér Tomáš Soldán v interpretaci Norberta Lichého.

„Obžalovaný, jelikož porotci odpověděli ,ano‘ na všechny otázky kromě jediné, zda šlo o čin úmyslný, odsuzujete se k trestu nucených prací na doživotí.“

Když v jednom z rozhovoru dostal ostravský herec Norbert Lichý otázku, co rozhlasového by rád „udělal“, řekl, že Motýlka. Tedy četbu z proslulé autobiografické knihy Henriho Charriera. Nebývá to obvyklé, ale v tomto případě se Norbertu Lichému přání vyplnilo. A tak zatímco jeho herečtí kolegové měli prázdniny, Norbert Lichý prožil horké léto roku 2015 zavřený v potemnělém studiu, kde na sebe u rozhlasového mikrofonu bral identitu jednoho z nejslavnějších trestanců euroamerické moderní civilizace.

Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jednoduchou otázku, vyplnit své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o výhře, a mít štěstí při losování. Naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Sledujte tedy audioknižní dění na facebook.com/naposlech a znásobte tak svou případnou výhru.

Soutěž končí v neděli 29. 11. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

3x audiokniha Motýlek

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019