Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Únorová soutěž o sadu vlasové kosmetiky Salerm KAPs FILLER

Únorová soutěž o sadu vlasové kosmetiky Salerm KAPs FILLER

3.2.2016 - 29.2.2016

Únorová soutěž o sadu vlasové kosmetiky Salerm KAPs FILLER

Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje únorovou soutěž o absolutní novinku Salerm Cosmetics pro rok 2016. Obnovující ošetření vlasů s vyhlazujícím efektem. Salerm KAPs FILLER. Výherce získá exkluzivní ošetřující sadu Salerm KAPs FILLER obsahující ošetřující šampón a vyhlazující masku v hodnotě 1099 Kč.

 

Principem soutěže je správně odpovědět na tři soutěžní otázky a společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail

 

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

Salerm KAPs Filler je nová generace keratinového ošetření vlasů s vyhlazujícím efektem. Účinky keratinového ošetření vlasů jsou založeny na proteinech asociovaných keratinem, tekutém keratinu a velmi kvalitních ceramidech. Modifikovaný cystein na kyselé bázi nacházející se v hydrolyzovaných bílkovinách keratinu napomáhá vyhlazení a narovnání vlasů. Přítomné ceramidy působí jako stabilizátor aminokyselin keratinu ve vlasové struktuře. Výsledkem bude posílená vlasová struktura a s hydrofobizovanou a lesklou kutikulou.

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019