Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Chcete vyhrát monitorovací systém domácnosti WeatherHub?

Chcete vyhrát monitorovací systém domácnosti WeatherHub?

30.3.2016 - 30.4.2016

Chcete vyhrát monitorovací systém domácnosti WeatherHub?

Soutěžit můžete o 5 kusů startovacího balíčku pro monitorovací systém WeatherHub, díky kterému můžete sledovat vaši domácnost odkudkoliv na světě. Stačí mít chytrý telefon nebo tablet s připojením k internetu. Prodejní cena přístroje WeatherHub je 1990 Kč! Více se o tomto systému dočtete v naší recenzi
Podmínkou zařazení do slosování o systém WeatherHub je správná odpověď na níže uvedené otázkyOdpovědi najdete buď na našich stránkách nebo hledejte na www.google.czZvýšit své šance na výhru ale můžete tím, že dáte lajk příspěvku o soutěži na našem Facebooku nebo tento příspěvek nasdílíte na svou zeď - v takovém případě totiž budete do slosování zařazeni hned dvakrát!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

WEATHERHUB SmartHome je inteligentní zařízení pro bezdrátovou kontrolu klimatických podmínek doma či v práci. Tento monitor klimatu udělá z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu doslova mobilní meteostanici. S monitorovacím systémem WEATHERHUB můžete vidět a sledovat kdykoliv a odkudkoliv hodnoty vnitřní a vnější teploty nebo vlhkosti ve vašem domě, chatě či kanceláři. Přehledná a bezplatná aplikace pro Android či iOS vám umožní kromě sledování aktuálních povětrnostních podmínek také nastavit alarmy měřených veličin a zobrazit historii měření za posledních 90 dní.

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019