Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o tři audioknihy

Soutěž o tři audioknihy

4.4.2016 - 10.4.2016

Soutěž o tři audioknihy

Soutěž o tři audioknihy Renouškovy povídky

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.

Až do neděle máte možnost vyhrát 3 CD s audioknihou Renouškovy povídky. Miloslav Mejzlík v roli tatínka v ní barvitým způsobem poodkrývá malému Renouškovi svět zvířat v netradičních a snových bajkách.

Renouškovy povídky vznikly z rozhovorů mezi Léopoldem Chauveau a synem Renouškem, který veden dětskou zvídavostí klade různé všetečné otázky. Tatínek mu na ně odpovídá lehce groteskními, místy absurdními podobenstvími a bajkami, které pro svého syna vymýšlí. Prochází různými žánry: Od ztřeštěné bajky, při níž se dozvíme, jak přišel had o nohy, přes naivisticko-existenciální cestu chlapce a medvěda, kteří bádají po tom, zda-li je člověk schopen pobrat všechnu moudrost světa, až po hororovou zkazku o stromu, který jedl malé děti. Renouškovy povídky, skoro sto let staré dílo, dodnes uhranou svou originalitou a magickým prolínáním světa zvířat a světa lidí.

Soutěž končí v neděli 10. 4. 2016. A jak už je zvykem, výherci, který je zároveň naším fanouškem na Facebooku, pošleme audioknihu navíc!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

3x audiokniha Renouškovy povídky

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019