Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o 5 audioknih Joa Nesboho

Soutěž o 5 audioknih Joa Nesboho

18.4.2016 - 24.4.2016

Soutěž o 5 audioknih Joa Nesboho

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.

I tentokrát přinášíme předpremiéru! Díky vydavatelství OneHotBook a obchodu Audiolibrix.com vám můžeme nabídnout soutěž o pět novinkových audioknih Doktor Proktor a konec světa. Možná... Interpretace třetího dílu série Joa Nesboho se opět ujal herec Dejvického divadla David Novotný.

Nejprve se začala ztrácet diakritika, pak ponožky a nakonec i vlastní názor - to vypadá na invazi z vesmíru. Diktatuře šířené hypnózou z televizních obrazovek je třeba se bránit. Doktor, Bulík a Líza tedy zakládají revoluční skupinku, k níž se přidá dokonce i paní učitelka Strobeová a další člen pedagogického sboru. (A kdo by to byl řekl, že je „třídní“ nejen rozená odbojářka, ale i taková femme fatale, že okouzlí nejen kolegu, ale i samotného krále.) Jako Pět Přemožitelných, s nepostradatelnou pomocí „peruánského savého pavouka“ Perryho, se pouštějí do boje proti mimozemským chameleonům, kteří by si rádi dali lidstvo k snídani. A taky k obědu. I k večeři...

Soutěž končí v neděli 24. 4. 2016. Ze správných odpovědí losujeme pět výherců, kteří obdrží audioknihu na CD nebo ke stažení na Audiolibrix.cz - podle jejich preferencí. Přejeme hodně štěstí.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

5 audioknih Doktor Proktor a konec světa. Možná...

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019