HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o Smoothie maker s Biano.cz

Soutěž o Smoothie maker s Biano.cz

10.5.2016 - 27.5.2016

Soutěž o Smoothie maker s Biano.cz

Zasoutěžíme si o smoothie maker. U nás doma je smoothie na denním pořádku a kdybych je měla denně kupovat, brzy přijdeme na buben. :)

1. Zaregistrujte se na Biano.cz 

2. Zodpovězte jednoduchou otázku (formou komentáře pod příspěvek zde http://www.luciebloguje.cz/soutez-o-smoothie-maker-s-biano-cz/). Proč byste měli smoothie maker vyhrát zrovna vy? A připojte k odpovědi také e-mailovou adresu pod kterou jste se na Bianu registrovali.

Soutěž potrvá do pátku 27. 5. 2016 a poté bude z došlých e-mailových adres vybrán jeden výherce a vyhlášen na mém FB profilu https://www.facebook.com/luciebloguje/

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

Jeden z vás vyhraje červený Smoothie maker Holandské značky Bestron, která vyrábí nápadité spotřebiče pro domácnost a kuchyň.

Mixovací nádoba má objem 0,6 litrů, dá se z přístroje vyjmout a pohodlně si můžete lahev s sebou vzít na výlet do přírody nebo do práce.

S výkonem 300 Wattů snadno umixujete čerstvé ovoce, zeleninu, semínka a oříšky (tvrdší ovoce nebo zeleninu doporučuji před mixováním nastrouhat nebo nakrájet na menší kousky).

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV