Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o chytrou masku na vlasy Lendan HAIR ID

Soutěž o chytrou masku na vlasy Lendan HAIR ID

4.6.2016 - 30.6.2016

Soutěž o chytrou masku na vlasy Lendan HAIR ID

Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje červnovou soutěž o první chytrou a personifikovanou masku na vlasy Lendan HAIR ID hodnotě 749 Kč. Lendan HAIR ID představuje inovativní ošetření vlasů přizpůsobené individuálním požadavkům každého z nás.  Produkt oceněn na SALON LOOK 2015 prémií „Galería de Innovación“.

Principem soutěže je správně odpovědět na tři soutěžní otázky a jednu doplňkovou otázku a společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail.

 

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

Lendan Hair ID první produkt vlasové péče, který je ušitý na míru specifickým potřebám vlasů. Výslednou vlasovou masku si každý zákazník sám umíchá dle svých preferencí a požadavků. První produkt, který je skutečně vhodný pro všechny typy a struktury vlasů. Lendan Hair ID umožňuje za pomoci osmi aktivních koncentrátů a pěti vonných esencí vytvořit 140 unikátních vlasových masek. Základem všeho je Lendan Hair ID SMART BASE do které se vmíchají dvě z osmi možných ampulí s obsahem aktivních a pečujících koncentrátů a jedna z pěti vonných esencí, která vlasovou péči vyzdvihne na úroveň aromaterapie.

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019