Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte 3 vzpomínkové audioknihy Lou Fanánka Hagena

Vyhrajte 3 vzpomínkové audioknihy Lou Fanánka Hagena

5.7.2016 - 10.7.2016

Vyhrajte 3 vzpomínkové audioknihy Lou Fanánka Hagena

Spojte začátek prázdnin s poslechem vzpomínkové audioknihy frontmana legendárních Tří sester Lou Fanánka Hagena. Jeho Tak to bylo, tak to je, i bonusovou Járo, kakao! načetl člen činohry Národního divadla David Matásek.
 
Nápad převést oblíbenou „záchodovou“ knížku Tak to bylo, tak to je do audioknižní podoby se mi líbil, avšak opatrně jsem zvažoval rizika, především pokusy o autorské čtení. Volba Davida Matáska není výsledkem prosívání hereckých rejstříků, ale jasný nápad: je to herec s kultivovaným projevem, vyrůstal ve stejné době a hrál se mnou v Hagen Badenu. Věřím, že zvukonosič Tak to bylo, tak to je zpestří nejen jízdy za volantem, ale i cesty do školy v prostředcích veřejné dopravy posluchačům všech věkových kategorií. A hezký poslech nahoru i dolů přeji těm, kdo se mým životem byť jen mihli a už jsou na druhé straně věcí. Jmenovitě zdravím Sahulu, Hadra, Nikotýna, Malečka a doktora Vládu.

Soutěž končí v neděli 10. července 2016. Ze správných odpovědí losujeme tři výherce, kteří získají audioknihu na CD. Přejeme hodně štěstí.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

3x audiokniha Tak to bylo, tak to je... na CD

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019