Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o vlasovou kosmetiku MySalon 3xkeratin

Soutěž o vlasovou kosmetiku MySalon 3xkeratin

15.8.2016 - 31.8.2016

Soutěž o vlasovou kosmetiku MySalon 3xkeratin

Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje srpnovou soutěž o řadu produktů MySalon 3xKeratin v hodnotě 747 Kč. Řada produktů MySalon Triple-Keratin obsahuje šampón 300 ml, masku 250 ml a dvou-fázový tekutý keratin ve spreji 100 ml. Řada produktů MySalon 3xKeratin je určena pro hloubkovou rekonstrukci oslabených křehkých a lámavých vlasů bez objemu. Molekuly keratinu o různých molekulových hmotnostech pronikají do hloubky vlasového stonku (kortexu), kde vyhledávají oslabené a poškozené partie vlasů, které vyplňují, obnovují a posilují. Zevnitř posílená vlasová struktura dlouhodobě podporuje pevnost a pružnost vlasů. Dodaný keratin navíc chrání vlasy před poškozením vnějšími vlivy.

 

Principem soutěže je správně odpovědět na tři soutěžní otázky a společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 2 soutěžících

Co můžete vyhrát

soutěž o řadu produktů MySalon 3xKeratin v hodnotě 747 Kč. Řada produktů MySalon Triple-Keratin obsahuje šampón 300 ml, masku 250 ml a dvou-fázový tekutý keratin ve spreji 100 ml

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019