Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Májová soutěž o barvící masku na vlasy MedaVita CHOICE

Májová soutěž o barvící masku na vlasy MedaVita CHOICE

9.5.2017 - 31.5.2017

Májová soutěž o barvící masku na vlasy MedaVita CHOICE

Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje májovou soutěž o vyživující a barvící masku MedaVita CHOICE v hodnotě 486 Kč. MedaVita Choice barvící a vyživující maska nejenže vlasy tónuje, ale zároveň jim dodává lesk, sílu a hebkost. Intenzivní barevné pigmenty doplňují barvu a perfektně tónují. Maska Choice zachovává vlasy vzdušné, hebké a plné života. Odstín barvící masky MedaVita CHOICE si vybere výherce v závislosti na svých preferencích a momentálních skladových zásobách. 

Principem soutěže je správně odpovědět na tři soutěžní otázky a společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

BEAUTY IS A CHOICE. MedaVita CHOICE jsou další generací barvících masek od italské společnosti MedaVita. MedaVita Choice zohledňuje poslední poznatky z oblasti vlasové péče ve smyslu funkčnosti a efektivity jednotlivých ingrediencí.  Zvýraznění barvy vlasů s bohatou výživou a s osvěžením v pohodlí domova. Vyživující a reflexní barvící maska nabíjí barvu a zároveň vlasy vyživuje v jednom jednoduchém kroku. Ideální pro vlasy přírodní a citlivé, a také pro vlasy, které podstoupily chemický zásah v podobě barvení, zesvětlovaní, melírovaní nebo balayage. Obohaceno o komplex nutrikeraplex ®, exkluzivní technologie společnosti MedaVita, která je založena na bázi Amino Concentrée, na oleji ze semen borůvek (omega-6/omega-3) a také na skvělých účincích kokosového oleje. Tato technologie vlasy hloubkově vyživuje a dokonale o ně pečuje.

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019