Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o detoxikační set a sadu proti celulitidě od Weledy

Soutěž o detoxikační set a sadu proti celulitidě od Weledy

31.5.2017 - 9.6.2017

Soutěž o detoxikační set a sadu proti celulitidě od Weledy

Soutěží se o 2 sady od kosmetické značky Weleda: Březový set na celulitidu (březový sprchový peeling, březový tělový olej, masážní sisalová pomůcka) a Březový detoxikační set (2 lahvičky BIO březové šťávy, láhev na pití).

Pro účast ve slosování o ceny je třeba do komentáře pod článek odpovědět na soutěžní otázku:
„Z čeho podle vašeho názoru vzniká celulitida? A snažíte se jí nějak předcházet nebo se jí zbavit, pokud jí trpíte?„

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících

Co můžete vyhrát

Březový detoxikační set - Dopřejte si očišťující detox s BIO Březovou šťávou. Pravidelné užívání této šťávy bez obsahu přidaného cukru je energizující očistnou kúrou. BIO Březová šťáva napomáhá detoxikaci organismu vyplavováním škodlivých látek a usazenin z těla. Flavonoidy obsažené v březových listech působí mírně močopudně – očistná kúra se projeví také zdravě a odpočatě vyhlížející pletí.

Březový set na celulitidu - Při pravidelném používání Březového oleje na celulitidu lze vysledovat výsledky již po 28 dnech používání, kdy dochází ke zpevnění a vyhlazení pokožky o 21 %. Tento efekt byl prokázán na základě dermatologických testů. Jeho efekt ještě podpoříte Březovým sprchovým peelingem, který šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky, zatímco vitální buňky zůstávají chráněné.

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019