Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o vlasovou kosmetiku Salerm a luxusní plážovou tašku

Soutěž o vlasovou kosmetiku Salerm a luxusní plážovou tašku

5.6.2017 - 30.6.2017

Soutěž o vlasovou kosmetiku Salerm a luxusní plážovou tašku

Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje červnovou soutěž o stylovou plážovou tašku Salerm Cosmetics a vlasovou kosmetiku značky Salerm dle vlastního výběru v hodnotě 1000 Kč.

Produkty vlasové kosmetiky Salerm v hodnotě 1000 Kč je možné vybírat dle aktuální nabídky dostupné na www.inhair.cz. Hodnota zboží se počítá bez akcí a bez slev.

Salerm Cosmetics je jedním z největších španělských výrobců zaměřených především na vlasovou kosmetiku. Současný dalekosáhlý mezinárodní dosah je podmíněn silnou a velmi úspěšnou produktovou řadou profesionální kosmetiky na vlasy. Salerm Cosmetics jako nadnárodní kosmetická firma disponuje moderními a pokrokovými laboratořemi, které umožňují udržet značku Salerm Cosmetics na vrcholu vývoje a pokroku v oblasti vlasové kosmetiky.

Principem soutěže je správně odpovědět na soutěžní otázku a společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail soutez@inhair.cz.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

soutěž o stylovou plážovou tašku Salerm Cosmetics a vlasovou kosmetiku značky Salerm dle vlastního výběru v hodnotě 1000 Kč

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019