Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Zářijová soutěž o vlasovou kosmetiku Cotril Naturil

Zářijová soutěž o vlasovou kosmetiku Cotril Naturil

6.9.2017 - 30.9.2017

Zářijová soutěž o vlasovou kosmetiku Cotril Naturil

Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje zářijovou soutěž o pečující peeling na vlasy a vlasovou pokožku Cotril Naturil v hodnotě 1188 Kč. Pečující kúra Scrub řady Naturil Argan Oil hloubkově čistí a zklidňuje vlasovou pokožku a délky vlasů. Díky kombinaci šetrného peelingu a vzácného séra s aktivními perličkami, které pečlivým vmasírováním zlepšují zdraví vlasů a posilují jejich vitalitu. 

Principem soutěže je správně odpovědět na tři soutěžní otázky a jednu doplňkovou otázku a společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

Nechejte se hýčkat a relaxujte. Rituál Cotril Naturil Scrub obsahuje Cotril Naturil Argan Oil Exfoliatint Scrub a aktivní sérum s perličkami. Pečující peeling bez obsahu SLES pro očistu a zklidnění vlasové pokožky snižuje podráždění a udržuje její dlouhodobou čistotu. Obohacený o biologický, certifikovaný arganový a lněný olej, které pomáhají zvyšovat hydrataci vlasové pokožky a délek, zvyšují přirozenou ochranu před vnějšími vlivy. Dále obsahuje kyselinu salicylovou, která pomáhá olupovat vnější vrstvy pokožky, čímž dojde k uvolnění nahromaděného mazu a pokožka tak bude opět prodyšná. Obsahuje také alantoin regenerující buňky vnější vrstvy pokožky.

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019