Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte s ámi o balíčky české nano kosmetiky pro domásnost

Soutěžte s ámi o balíčky české nano kosmetiky pro domásnost

31.10.2017 - 5.11.2017

Soutěžte s ámi o balíčky české nano kosmetiky pro domásnost

Už nemusíte trávit úklidem hodiny. Nemusíte namáhavě a stále dokola drhnout usazenou špínu. S novou generací nano čisticí prostředků a ochran uklidíte rychle, efektivně a bez drhnutí! 
 

Řada nano čisticích prostředků a ochran Aloripředstavuje novou generaci čisticích prostředků. Využívají nanotechnologii a díky tomu jsou až o 80% účinnější, než běžné čističe. Nanočástice proniknou do všech nerovností a záhybů v povrchu, kde rozpouští nečistoty, vytahují je na povrch, kde je snadno setřete. Prostředky jsou neabrazivní, nepoškozují povrch ani na něm nezanechávají stopy. Díky vysoké koncentraci spotřebujete při úklidu mnohem méně prostředku, takže vám lahev vydrží déle. 
Úklid s nimi je velmi jednoduchý. Stačí nanést na povrch, nechat působit, setřít nebo opláchnout. 

Alori produkty jsou také bezpečné. Neobsahují žádné toxické látky, které by se po úklidu vypařovaly do vzduchu, který dýcháte a jsou 100% biologicky odbouratelné.  Zároveň v žádném prostředku nenajdete umělá barviva ani syntetické vůně. Alori myslí také na bezpečnost vašich dětí. Etikety výrobků mají jednoduchý a účelný design. Většina nehod s čisticími prostředky v domácnosti je způsobena velmi lákavým, barevným obalem, který láka děti, aby si s lahví hrály. 

Alori má kompletní řadu, pro celou domácnost. Najdete v ní prostředky na kuchyněkoupelnyoknatextil a kůži a mnoho dalšího. Všechny výrobky alori perfektně fungují, zároveň jsou netoxické, bezpečné pro lidi, zvířata, rostliny, biologicky odbouratelné a nepoškozují planetu. 
 

Uklízejte rychle, efektivně a bez námahy!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

5 balíčků s produkty 

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019