Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhraj FORD MUSTANG na víkend

Vyhraj FORD MUSTANG na víkend

17.12.2017 - 31.12.2017

Vyhraj FORD MUSTANG na víkend

Soutěž o Ford Mustang na víkend

Soutěžíme do 31.12.2017. Výherce bude informován e-mailem. Podmínky soutěže.

JAK NA TO?? 

? Dejte like této stránce tlačítkem pod timto textem
? Vložte prosím komentář dole na této stránce a veřejně jej sdílejte: Chci FORD MUSTANG Na Víkend
? Správně odpovězte na soutěžní otázku níže
 

Originální dárek - daruj jízdu americkou legendou dárkový voucher kup online zde.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 4,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 2 soutěžících

Co můžete vyhrát

PrahaFord Mustang coupe 3.7 je symbolem výkonu, maximálního požitku z jízdy a z každého ujetého kilometru! 
 
Vůz Ford Mustang coupe 3.7 k pronájmu u Nejlevnější autopůjčovny Praha byl vyroben v roce 2014.
 
Vůz Ford Mustang coupe 3.7 si můžete v Nejlevnější autopůjčovně Praha zapůjčit v reprezentativní černé barvě s polepy.
 
S půjčením Ford Mustang coupe 3.7 jednoznačně nešlápnete vedle, ať už potřebujete půjčit automobil za jakýmkoli pracovním nebo osobním účelem. Nezáleží, k jakému účelu si Ford Mustang coupe 3.7 potřebujete půjčit, ať již k víkendu s přáteli, udělání dojmu na partnerku nebo zakoupením dárkového poukazu jako narozeninového či vánočního dárku - tento vůz For Mustang bude vždy zárukou té správné volby!
 
Při pronájmu auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha je v ceně omezený počet ujetých kilometrů (400km/den). Je opatřen dálniční známkou pro Českou republiku, má havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti pro území celé Evropy. Při svém cestování za jakýmkoli účelem tedy můžete být v klidu a maximálně si užít pocit z jízdy ve voze Ford Mustang coupe 3.7.
 
Při zapůjčení vozu Ford Mustang coupe 3.7 Vám vůz zaměstnaci autopůjčovny Praha přistaví na jakékoli Vámi vybrané místo v České republice a po ukončení doby pronájmu vozu si jej zase vyzvednou. Vy tak s půjčením vozu Ford Mustang coupe nebudete mít jakékoli starosti nebo jízdu navíc.
 
Jestliže si půjčíte vůz Ford Mustang coupe 3.7 u Nejlevnější autopůjčovny Praha, vyjdeme Vám vstříc v čase přistavení a odvozu vozidla tak, aby pro Vás bylo vše co nejjednodušší a nejpříjemnější.
 
I přesto, že se jmenujeme Nejlevnější autopůjčovna Praha, půjčený vůz Vám přistavíme nejen na území Prahy, ale kdekoli jinde v České republice, kde to budete potřebovat. 
 
Kontaktujte nás, abychom Vám mohli zodpovědět jakékoli dotazy či společně domluvili půjčení auta Ford Mustang coupe 3.7 ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu.
 
Našim klientům zařizujeme profesionální servis od A až do Z. Spolupráce s Nejlevnější autopůjčovnou Praha je vždy příjemným a bezstarostným zážitkem!
Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019