HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > SOUTĚŽ o hru DIXIT a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Hradci Králové

SOUTĚŽ o hru DIXIT a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Hradci Králové

8.5.2018 - 8.6.2018

SOUTĚŽ o hru DIXIT a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Hradci Králové

Blíží se předprázdninový 5. ročník Festivalu her a hraček pro malé i velké, který nově proběhne ve dnech 15. a 16. června 2018 v Hradci Králové. Víme, že si rádi hrajete, stejně jako my, proto pro Vás připravujeme zábavný a hravý doprovodný program. I v tomto roce Vás budeme postupně lákat na spoustu novinek z řad deskových her, hlavolamů, autíček, panenek, robotů i modelů. 

Děti, vezměte své rodiče za ruku a přijďte si na Festival her a hraček vybrat a vyzkoušet zajímavé hry, které si můžete přát za Vaše vysvědčení a zároveň celé léto s rodiči hrát.

Festival her a hraček pro malé i velké je zavedená prodejní výstava s aktivním doprovodným programem, který pořádá reklamní a marketingová agentura PAREXPO, s.r.o. Festival je určen všem, od malých až po velké, kteří si rádi hrají, lámou si hlavu a baví se. Na festivalu tak mají jedinečnou možnost si hry, hračky, hlavolamy nebo stavebnice před nákupem vyzkoušet. Nekupují zajíce v pytli! Termín festivalu je záměrně volen před vysvědčením a letními prázdninami, tak i před Vánocemi, aby si návštěvníci mohli nakoupit netradiční a zajímavé dárky.


Motto předprázdninového festivalu je: 
Odměňte děti za vysvědčení a hrajte si spolu celé prázdniny.

 


Chcete-li vyhrát deskovou hru DIXIT a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Hradci Králové, odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

desková hrá DIXIT a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Hradci Králové

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV