HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o dárkový poukaz na nákup zboží v e-shopu chriscosmetics.cz v hodnotě 500 Kč

Soutěž o dárkový poukaz na nákup zboží v e-shopu chriscosmetics.cz v hodnotě 500 Kč

3.12.2018 - 9.12.2018

Soutěž o dárkový poukaz na nákup zboží v e-shopu chriscosmetics.cz v hodnotě 500 Kč

I přes spoustu inspirace si nevíte rady s výběrem dárku???Máme pro vás super tip. DÁRKOVÉ POUKAZY umožní obdarovanému vybrat si přesně to, po čem touží??. Odpadá tak riziko, že se netrefíte do vhodného odstínu a navíc DÁRKOVÝ POUKAZ obdržíte velmi rychle na váš e-mail. Na výběr máte z několika různých hodnot.
Pokud správně odpovíte na naši jednoduchou otázku a budete mít trochu štěstí v losování, DÁRKOVÝ POUKAZ na nákup zboží v eshopu chriscosmetics.cz v hodnotě 500 Kč můžete vyhrát a obdarovat tak sebe nebo své blízké.
Více o dárkovém poukazu a nápovědu hledejte na stránkách www.chriscosmetics.cz.  Na otázku odpovídejte pouze jednou. Duplicitní odpovědi budou ze soutěže vyloučeny.

Uděláte nám radost, pokud se stanete naším fanouškem, pokud ještě nejste a lajknete nás na našem Facebooku https://www.facebook.com/kosmetika.Estyle.
Sledujte nás i na našem Instagramu  https://www.instagram.com/kosmetikaestyle/.

Tato soutěž probíhá od 3. 12. do 9. 12. 2018. Losování proběhne do 1 dne od ukončení soutěže. 3 vylosované výherce zkontaktujeme e-mailem a zveřejníme na svých webových stránkách.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

Dárkový poukaz na nákup zboží na nákup zboží v e-shopu chriscosmetics.cz v hodnotě 500 Kč pro 3 výherce

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV