Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > SOUTĚŽ o vstupenky na KLUSYMFONII v Pardubicích

SOUTĚŽ o vstupenky na KLUSYMFONII v Pardubicích

28.2.2020 - 9.3.2020

SOUTĚŽ o vstupenky na KLUSYMFONII v Pardubicích

Po prodaných podzimních koncertech míří Tomáš Klus s Cílovou skupinou a Janáčkovou filharmonií Ostrava do Pardubic. Vystoupí ve středu 11. 3. 2020 v 19:30 v enteria areně v Pardubicích. Pro návštěvníky je připraven jedinečný projekt, který vznikl propojením zdánlivě odlišných žánrů. 

Spolupráce Tomáše Kluse a jeho kapely Cílové skupiny s Janáčkovou filharmonii Ostrava začala již v loňském roce. Společně vystoupili na vícero akcích v rámci České republiky a pokaždé se setkali s vynikající reakcí publika, a tak přišla myšlenka na pokračování velmi úspěšně započaté spolupráce. Díky tomu bylo natočeno první společné album Klusymfonie s písněmi Tomáše Kluse v aranžích pro symfonický orchestr a zároveň tento hudební skvost vyrazil na tour. Na konci loňského roku s tímto projektem navštívili Ostravu, Brno, Bratislavu, Prahu.         

Autorem nevšedních aranží písní na albu Klusymfonie, včetně dosud nikdy nehraných úprav novinek z alba SPOLU, je člen Cílové skupiny, skladatel a baskytarista Jan Lstibůrek. Postaral se také o aranže na první společný koncert s Janáčkovou filharmonií Ostrava a tehdy poznamenal: „Absolutní volnost, kterou jsem pro tvorbu symfonických aranží od Tomáše dostal je skvělá a zároveň zavazující. Snažili jsme se na skladby podívat novou optikou. Ne jenom připsat další nástroje, ale většinu písní nově vystavět tak, jako kdyby přímo pro setkání Cílové skupiny s Janáčkovou filharmonií vznikala. Album se v prodeji objevilo v průběhu listopadu zároveň s připravovaným turné.

Diváci v pardubické enteria areně se mohou těšit na nevšední kulturní zážitek, který je připraven pro každého, který si rád poslechne něco zajímavého, netradičního a překvapivého.

 


Chcete-li vyhrát

dvě vstupenky na KLUSYMFONII v Pardubicích,

odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a

staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.


Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

dvě vstupenky na KLUSYMFONII v Pardubicích

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019