HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > SOUTĚŽ o vína z vinařství GORGHI TONDI

SOUTĚŽ o vína z vinařství GORGHI TONDI

12.11.2020 - 12.12.2020

SOUTĚŽ o vína z vinařství GORGHI TONDI

Termín soutěže 12. 11. – 12. 12. 2020 

GORGHI TONDIJe úžasné vidět na vlastní oči překrásnou a čistou přírodu Sicílie, kde se pěstují hrozny pro výrobu vín GORGHI TONDI. Projít si s odborníky z vinařství celou výrobu a sklepy vinařství. Seznámit se osobně s majitelkami vinařství Annou Marií a Clarou. Užít si ochutnávku vybraných vín GORGHI TONDI, spárovanou se skvělými sicilskými lahůdkami. V neposlední řadě si také po cestě z letiště v Trapani do rodinného vinařství GORGHI TONDI nenechat ujít návštěvu vybraných historických sicilských měst.

Vinařství Gorghi Tondi by se nikdy nenarodilo bez lásky naší babičky k přírodě,“ říkají sestry Annamaria a Clara, které se o rozsáhlé vinice starají. Jejich láska je zaměřena na ochranu jedinečného vinařství a ekologického dědictví. Pro pěstování využívají čistou energii a vyhýbají se jakýmkoliv škodlivým praktikám na ochranu místní biologické rozmanitosti.

Ve dvou statcích Ramisela a San Nicola v západním koutě Sicílie, se táhnou přes 130 hektarů úhledné řady vinic. Vinice obklopují čtyři malá kulatá jezera, ležící v krasové, nízko položené krajině, kde déšť v průběhu času erodoval půdu, která je nejen sugestivní a dech beroucí, ale dává hroznům jedinečnou kvalitu, kterou může toto teritorium nabídnout. Všude kolem jsou hnízda jestřábů, želv, orchidejí a barevných středomořských křovin.

To je svět Gorghi Tondi, nedotčené, krásné a evokující sicilské bohatství. 

 

Annamaria a Clara

 


Chcete-li vyhrát

víno z rodinného vinařství GORGHI TONDI,

odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a

staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí  
FacebookuTwitteru či Instagramu.


Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Co můžete vyhrát

3x víno z rodinného vinařství GORGHI TONDI

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV