HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: kreativní soutěže > Vyberte svou nejoblíbenější knihu a vyhrajte jednu z cen z nakladatelství Academia!

Vyberte svou nejoblíbenější knihu a vyhrajte jednu z cen z nakladatelství Academia!

10.3.2010 - 5.8.2010

Vyhlašujeme kreativní soutěž na téma: Vaše nejoblíbenější kniha! Zašlete nám název nejoblíbenější knihy spolu s autorem, který ji napsal, a přidejte důvod, proč máte vybrané dílo nejraději. Své příspěvky nám zasílejte na email kreativnisoutez@soutez.cz do 5. 6. 2010. Po ukončení soutěže bude odměněno dvacet výherců, kteří budou vylosováni z 30 nejlepších příspěvků určených pořadateli soutěže www.academia.cz a www.soutez.cz.
Vyberte svou nejoblíbenější knihu a vyhrajte jednu z cen z nakladatelství Academia!

Pravidla kreativní soutěže na Soutez.cz

Účast v soutěži, zasílání příspěvků - textů

·         Je povoleno zaslat pouze 1 příspěvek na jednoho uživatele.

·         Texty zasílejte do 5. 6. 2010 na emailovou adresu kreativnisoutez@soutez.cz.

·         V emailu uveďte název knihy, autora,  vaše jméno a poštovní adresu, e-mailovou adresu a požadovaný text proč máte dané dílo rádi.

·         Texty posílejte v emailové podobě (ne jako přílohu v dokumentu).

·         Každý text  podléhá schválení administrátora.

·         Ze soutěže budou vyřazeny texty, které nesouvisí s tématem této soutěže nebo které budou obsahovat neetický obsah.

·         Účastník soutěže prohlašuje, že text napsal sám. V případě že to tak není, tak se účastník vystavuje riziku spojenému s porušováním autorských práv pravého vlastníka textu, se všemi možnými právními následky.

·         Všechny texty zaslané do soutěže se po jejím ukončení stávají majetkem organizátora společnosti AMI Praha a.s., který si vyhrazuje právo s nimi nakládat dle vlastního uvážení a použít je ke svým účelům bez dalšího souhlasu účastníka soutěže. Zasláním textu poskytuje účastník soutěže organizátorovi právo využívat text všemi zákonem dovolenými způsoby užití.

·         Ze zaslaných textů vybereme ve spolupráci s profesionály z nakladatelství Academia 30 nejlepších textů, z kterých bude vylosováno 20 výherců.

Hodnocení textů

Třicet vítězných textů vybere server Soutez.cz ve spolupráci s nakladatelstvím Academia. Konečných 20 vylosovaných výherců budeme kontaktovat emailem a výhry jim zašleme na uvedené adresy nejpozději do jednoho měsíce po ukončení soutěže.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.academia.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV