HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte knihu Lexikon - Neautorizovaný průvodce příběhy Harryho Pottera a souvisejícími prameny z Nakladatelství Slovart!

Vyhrajte knihu Lexikon - Neautorizovaný průvodce příběhy Harryho Pottera a souvisejícími prameny z Nakladatelství Slovart!

18.3.2010 - 28.3.2010

Nejdokonalejší průvodce ke všemu potterovskému Encyklopedie Steva Vander Arka, vycházející ze světově proslulé webové stránky Harry Potter Lexicon, kterou ročně navštíví 25 milionů lidí, je populárně a přitom vědecky pojatým dílem. Je příhodným referenčním pramenem obsahujícím odkazy na kapitoly pro toho, kdo chce v knihách o Harrym Potterovi od J. K. Rowlingové dál hledat. Lexikon je komplexním a zábavně podaným dílem, ideálním pro čtenáře, výzkumníky, studenty, knihovníky i akademické pracovníky. Harry Potter a jména fiktivních osob a míst v románech o něm jsou chráněné obchodní značky společnosti Warner Bros. Entertainment, Inc. Tato kniha není napsána, připravena, schválena ani licencována společnostmi Warner Bros. Entertainment, Inc., Scholastic Corporation, Raincoast Books, Bloomsbury Publishing Plc ani J. K. Rowlingovou a autor, jeho spolupracovníci, www.HP-Lexicon.org či vydavatel nejsou nijak spojeni se společnostmi Warner Bros. Entertainment, Inc., Scholastic Corporation, Raincoast Books, Bloomsbury Publishing Plc, s J. K. Rowlingovou ani s žádnou jinou osobou či firmou participující na příbězích o Harrym Potterovi.
Vyhrajte knihu Lexikon - Neautorizovaný průvodce příběhy Harryho Pottera a souvisejícími prameny z Nakladatelství Slovart!
Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.slovart.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

 1. kniha Lexikon - Neautorizovaný průvodce příběhy Harryho Pottera a souvisejícími prameny
  • Pavel Kovář, Praha 4-Háje
  • Zdeňka Končáková, Zlín
  • výherce zrušil registraci

Otázky a odpovědi

 1. Jaké jsou rozměry knihy Lexikon Neautorizovaný průvodce příběhy Harryho Pottera a souvisejícími prameny?
  • 16 x 23 cm
  • 14.5 x 21.5 cm
  • 11.5 x 19 cm
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV