HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Vyhrajte GoGear přehrávač MP3!

Vyhrajte GoGear přehrávač MP3!

7.5.2010 - 23.5.2010

Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.
Vyhrajte GoGear přehrávač MP3!

Používejte náhodné přehrávání ke změně pořadí skladeb. Budete vždy překvapeni.

Funkce „náhodné přehrávání a přehrávání“ vás zbaví nudy z poslechu skladeb stále ve stejném pořadí. Po nahrání vašich oblíbených skladeb z vlastní hudební knihovny do přehrávače GoGear stačí už jen stisknout tlačítko „náhodné přehrávání“ a vaše melodie se budou přehrávat v náhodném pořadí. Jedinečný zážitek z různě uspořádaných skladeb vám pomůže dobít energii, kdykoliv se vydáte na cesty s přehrávačem GoGear.

Stačí jen připnout a jít. 

Moderní design GoGear LUXE se zabudovanou sponou je navržen tak, aby bylo možné nosit přehrávač jako módní doplněk – buď přichycený ke kabelce nebo k oblečení. Už nebudete muset pátrat po MP3 přehrávači ve svém zavazadle.Nyní si můžete na cestách vychutnat digitální hudbu a přitom být moderní a elegantní. Snadný a intuitivní zážitek z hudby

Přímé nabíjení z počítače prostřednictvím USB.

Nabíjejte přehrávač GoGear snadno a rychle z počítače prostřednictvím USB. Připojte přehrávač k počítači pomocí dodaného kabelu a postupujte podle výzev a počítač během několika sekund poskytne energii k nabíjení. Vychutnejte si pohodlí života bez samostatné nabíječky.

Jednoduše přetáhněte své skladby – bez nutnosti softwaru.

Kopírování hudební sbírky z počítače do přehrávače GoGear je rychlé a snadné. Stačí připojit přehrávač GoGear k počítači, v aplikaci Průzkumník Windows® vyberte skladby nebo složky, které chcete zkopírovat do přehrávače, a poté vybrané soubory přetáhněte do složky hudby přehrávače GoGear. Je to tak jednoduché. Není nutné instalovat žádný přídavný software!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.philips.cz

Zobrazit další soutěže od Philips

V této soutěži můžete také získat 5 kreditů

 

Pro soutěžení v Prémiové zóně je potřeba doplnit data v registračním formuláři.
Doplňte je prosím zde. Děkujeme za pochopení.

 

 

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV