HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte CD BÍLÉ VÁNOCE Lucie Bílé!

Soutěžte a vyhrajte CD BÍLÉ VÁNOCE Lucie Bílé!

15.11.2010 - 22.11.2010

Lucie Bílá vydává první samostatné album s melodiemi dokonale souznějícími s těmi asi nejkrásnějšími dny v roce. Společně s klavíristou, kapelníkem a hudebním producentem Petrem Maláskem pro tu příležitost vybrali sestavu songů, patřících mezi celosvětově nejúspěšnější, přidali podobně proslulé české a objevili několik překvapení.
Soutěžte a vyhrajte CD BÍLÉ VÁNOCE Lucie Bílé!

Vynikající instrumentalisty ve studiu doplnil Pražský symfonický orchestr s dirigentkou Miriam Němcovou, přidal se i Český chlapecký sbor Boni Pueri, řízený Pavlem Horákem.

Vedle již dříve otextovaných písní vznikla i nová přebásnění Pavlem Vrbou, v několika případech byl zachován původní latinský text: Schubertovo Ave Maria, Franckův Panis Angelicus nebo Mozartovo Adeste Fideles. Hudební svátky doprovodí naše nepochybně nejúspěšnější zpěvačka také tradičními Rolničkami, Amazing Grace nebo Little Drummer Boy, nebude ale chybět ani semaforská Purpura, tentokrát jako duet s Martou Kubišovou. Uslyšíte tu však i další hosty: k tomu krásnému repertoáru se totiž rád připojil i Karel Gott.

Skvělé předlohy, bohatá aranžmá a zpěvačka s darem mimořádného prožitku. Toto album je oslavou chvil, kdy nikdo nemá být sám – a s těmito písničkami dostávají šanci být v milé společnosti i ti, kdož budou obalovat jen jednu porci kapra.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.supraphon.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

Výherci

 1. CD BÍLÉ VÁNOCE Lucie Bílé
  • eva vankova, Šumperk
  • Richard Janásek, Přerov
  • Miluše Pokryvačová, Slavkov u Brna

Otázky a odpovědi

 1. Kdy vyšlo CD Vánoční album hvězd?
  • 10.11.2010
  • 11.11.2010
  • 12.11.2010
  • 13.11.2010
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV