HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo.cz!

Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo.cz!

18.11.2010 - 25.11.2010

Dámská móda s francouzským šarmem. Být šik je šik. Ne nadarmo je Paříž považována za metropoli módy. Je to právě „je ne sais quoi“, to mocné cosi, co dodává Francouzkám neodolatelné kouzlo. Vždy dbají na svou ženskou siluetu a neváhají ji správně zvoleným oblečením podtrhnout. Pusťte kouzlo pařížského stylu i do svého šatníku!
Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo.cz!

Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? V průběhu celého roku vám Tchibo týden co týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které vás zaujmou svým propracovaným designem, kvalitou i funkčností. V každé kolekci naleznete asi třicet novinek, které jsou vzájemně sladěné a vždy za dostupné ceny. Naše výrobky si zkrátka zamilujete.

Každý týden nový svět

Témata jednotlivých kolekcí se průběžně mění v závislosti na ročním období a pokrývají všechny oblasti každodenního života. Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

 

,ksldnfjb
Každá žena touží být krásná a není nic snazšího, než si toto přání sama splnit. Otevřete svůj šatník novým nápadům a francouzské inspiraci. Paříž je přece hlavní město módy, které diktuje styl. Naše nová kolekce je proto inspirována elegancí Pařížanek a jejich nezaměnitelným půvabem. Právě ony umí být šik v každém okamžiku a vy se to díky naší kolekci oblečení a doplňku snadno naučíte také.

 

 

mnv xcnvyhjdgfv lskdnljb
Skládací deštník Vysoušeč vlasů
Nakupujte už nyní

 

Všechny tyto výrobky a mnohé další si můžete koupit v e-shopu www.tchibo.cz již od 17. 11. 2010 a také v týdnu od 22. listopadu 2010 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech obchodních řetězců. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami, že si z naší bohaté nabídky pro tento týden vyberete. Pouze v e-shopu můžete nakupovat výrobky z kolekce, která se v obchodech Tchibo a prodejních místech objeví až další týden. Není nic snazšího než nakupovat z pohodlí svého domova.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

A nezapomeňte! Příští čtvrtek soutěžíme znovu s novou kolekcí od firmy Tchibo!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

 1. 1. místo 1 000 Kč
  • výherce zrušil registraci
 2. 2. místo 600 Kč
  • Eva Horáková, Holešov
 3. 3. místo 300 Kč
  • Martina Rezkova, Celakovice
 4. 4. místo 300 Kč
  • zdena ždánská, brno;
 5. 5. místo 300 Kč
  • Vítězslava Urbanová, Podivín

Otázky a odpovědi

 1. Z jakého materiálu jsou dámské kožené rukavice z nové kolekce Tchibo?
  • z vepřové kůže
  • z hovězí kůže
  • z jehněčí kůže
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV