HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo.cz!

Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo.cz!

25.11.2010 - 1.12.2010

Šperky ze zlata, perel, diamantů, stříbra a vybrané doplňky. Skvostné šperky. Darujte emoce! Lesk briliantu, třpyt ušlechtilých perel nebo jemné blyštění stříbra nemá konce a s nimi je trvalá i vzpomínka na výjimečné chvíle. Stačí jediný pohled na malý poklad a znovu se objeví milé vzpomínky. Krásným šperkem potěšíte každou ženu a podtrhnete její půvaby.
Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo.cz!

Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? V průběhu celého roku vám Tchibo týden co týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které vás zaujmou svým propracovaným designem, kvalitou i funkčností. V každé kolekci naleznete asi třicet novinek, které jsou vzájemně sladěné a vždy za dostupné ceny. Naše výrobky si zkrátka zamilujete.

Každý týden nový svět

Témata jednotlivých kolekcí se průběžně mění v závislosti na ročním období a pokrývají všechny oblasti každodenního života. Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

 

T2

 

V naší kolekci proto přinášíme široký výběr jedinečných šperků, mezi kterými zaručeně najdete pro každou ženu takový, který bude souznít s její osobností. Šperkem nemůžete žádnou ženu urazit, ale jen příjemně překvapit. Každá žena si v hloubi duše přeje dostat krásný šperk. Není nic snazšího, než tajné přání splnit. Uvidíte, jaký bude mít blyštivý dárek úspěch.

 

Darujte něco výjimečného

Naše nová kolekce myslí opravdu na všechno. Naleznete v ní nejen stříbrné, zlaté a dokonce tříbarevné šperky, ale také elegantní módní doplňky i luxusní spodní prádlo. Samozřejmostí jsou potřeby k péči o šperky a pro jejich ukládání. V každé ženě zažehne oheň emocí souprava z tříbarevného zlata. Máme pro vás dvouřadý řetízek s přívěškem v podobě tří propletených kroužků z bílého, žlutého a červeného zlata, který je doplněn náušnicemi a prstenem ve stejném stylu. Jemné ženské půvaby podtrhne i perlový náhrdelník a sladěné náušnice. Oboje je vyrobeno z uměle pěstovaných sladkovodních perel o průměru 7 mm. Opravdu výjimečné je spojení dvoubarevného zlatého prstenu se sedmi brilianty.

Všechny své poklady můžete uschovat v prostorné šperkovnici s mnoha zásuvkami a otevíracím víkem s fasetovým zrcadlem. Díky ní budete mít všechny své šperky přehledně uložené na jednom místě.

 

ksb kscfnkb
Perlový náhrdelník Řetízek a náušnice

Nakupujte už nyní

 Všechny tyto výrobky a mnohé další si můžete koupit v e-shopu www.tchibo.cz již od 24. 11. 2010 a také v týdnu od 29. listopadu 2010 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech obchodních řetězců. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami, že si z naší bohaté nabídky pro tento týden vyberete. Pouze v e-shopu můžete nakupovat výrobky z kolekce, která se v obchodech Tchibo a prodejních místech objeví až další týden. Není nic snazšího než nakupovat z pohodlí svého domova.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

A nezapomeňte! Příští středu soutěžíme znovu s novou kolekcí od firmy Tchibo!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

 1. 1. místo 1 000 Kč
  • Radek Šišma, Litovel
 2. 2. místo 600 Kč
  • výherce zrušil registraci
 3. 3. místo 300 Kč
  • Vlasta Bauerová, Ústí nad Labem
 4. 4. místo 300 Kč
  • Žaneta Doležalová, Velké Meziříčí
 5. 5. místo 300 Kč
  • výherce zrušil registraci

Otázky a odpovědi

 1. Co znamená zirkon ve špercích z aktuální nabídky Tchibo.cz?
  • umělý kamen
  • parametr pro měření velikosti prstenu
  • ušlechtilý kov používaný pro výrobu zlatých prstenů
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV