HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte výrobky do kuchyně od značky Tescoma!

Soutěžte a vyhrajte výrobky do kuchyně od značky Tescoma!

26.11.2010 - 3.12.2010

Fondue SIESTA, hravý způsob stolování pro celou rodinu. Zastavte se na chvilku a užijte si samotnou přípravu jídla s rodinou či přáteli. Jak na to? Zlínská Tescoma má jednoduché řešení – fondue SIESTA. Fondue SIESTA je vhodná pro přípravu masového, sýrového či čokoládového fondue. Balení obsahuje dvě nádoby - nerezovou pro masové a keramickou pro sýrové a čokoládové fondue, šest otočných keramických misek, šest barevně rozlišených fondue vidliček a lžiček a nastavitelný plamen. Vše je vyrobeno z nerezavějící oceli, velmi kvalitní keramiky a plastu.
Soutěžte a vyhrajte výrobky do kuchyně od značky Tescoma!

sjfv bskjdbfO původu fondue se vedou vážné spory …. Švýcarsko i francouzské Savojsko mají za to, že právě oni přišli na vynález této kulinářské pochoutky. Fondue bylo dříve synonymum pro pokrm z roztaveného sýru. Dnes už se používá nejen sýr, ale i maso či ovoce a čokoláda.

Důležité je však to, že jednotlivé součásti pokrmu jsou servírované na stůl v syrovém stavu a každý si může připravit právě tolik, kolik chce a pouze v malém množství. Příprava fondue se pak stává i důležitou společenskou či rodinnou událostí a oběd či večeře se protáhne i na několik hodin. Během nich se samozřejmě čile konverzuje ….

Při přípravě masového fondue se napichují kostky masa či zeleniny a vkládají do nerezové nádoby s rozpáleným olejem na 1-3 minuty. Hotové se pak dochucují omáčkami či chuťovkami připravenými v keramických otočných miskách. K jejich servírování se využijí fondue lžičky. Barevné zakončení vidliček a lžiček slouží pro snadné rozlišení.

Příprava sýrových či čokoládových fondue je obdobná. Do keramické nádoby nalijeme rozpuštěný sýr či čokoládu. Kousky pečiva nebo ovoce se napichují na fondue vidličku a máčí v rozpuštěném sýrovém fondue nebo čokoládě.

Tescoma poskytuje na fondue SIESTA pět let záruku. Více informací na www.tescoma.cz.

Nezbývá než popřát "Dobrou chuť"! 

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.vseovareni.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 5 kreditů

Výherci

 1. fondue SIESTA
  • Miluše Skybová, Zlín
 2. sada na úlky
  • Václav Červený, Přeštice
 3. sada salaš
  • Štefan Maly, okres Nymburk

Otázky a odpovědi

 1. Kdo je odborným garantem receptů uveřejněných na www.vseovareni.cz?
  • Ivan Vodochodský
  • Magdalena Dobromila Rettigová
  • Zdeněk Pohlreich
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV