HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo!

Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo!

2.12.2010 - 8.12.2010

Nápady, které se točí kolem dobrého zvuku, digitalizace a životního stylu. Hledejte. Najdete. – A buďte štědří. Bez techniky se prostě neobjedete nejen v práci, ale anii doma. Dopřejte si proto kvalitní přístroje, které vám zjednoduší vaši práciživot, ale také vám pomohou dát starým vzpomínkám nový digitální háv. S námi i už téměř zapomenuté okamžiky dostanou nové živější barvy a krásnější zvuk.
Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo!

Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? V průběhu celého roku vám Tchibo každý týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které vás zaujmou svým propracovaným designem, kvalitou i funkcí. V každé kolekci naleznete asi třicet novinek, které jsou vzájemně sladěné a vždy za dostupné ceny. Naše výrobky si zkrátka zamilujete.

Každý týden nový svět

Témata jednotlivých kolekcí se průběžně mění v závislosti na ročním období a pokrývají všechny oblasti každodenního života. Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

 

fjgnadjkgbfgbdgb
Objevte s námi to nejlepší ze zvuku & médií, nejnovější lahůdky z oblasti digitalizace i originální charitativní trička s návrhy světových hvězd, v nichž budete nejen skvěle vypadat, ale navíc podpoříte dobrou věc. Vhodný dárek tu zaručeně najdete pro každého člena rodiny. Naše nová kolekce vám nabízí techniku, která vám zjednoduší život a přinese mnoho krásných zážitků.

 

 

sdjnfjksfbb yscfnsvjb
Vrtulník na dálkové ovládání Dámské charitatvní tričko
Nakupujte už nyní

 

Všechny tyto výrobky a mnohé další si můžete koupit v e-shopu www.tchibo.cz již od 1. 12. 2010 a také v týdnu od 6. prosince 2010 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech obchodních řetězců. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami, že si z naší bohaté nabídky pro tento týden vyberete. Pouze v e-shopu můžete nakupovat výrobky z kolekce, která se v obchodech Tchibo a prodejních místech objeví až další týden. Není nic snazšího než nakupovat z pohodlí svého domova.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

A nezapomeňte! Příští středu soutěžíme znovu s novou kolekcí od firmy Tchibo!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

 1. 1. místo 1 000 Kč
  • Barbora Bárová, Prušánky
 2. 2. místo 600 Kč
  • Radan Ladýř, Praha 4
 3. 3. místo 300 Kč
  • Lucie Svitálková, Šardice
 4. 4. místo 300 Kč
  • Josef Jeřábek, Písek
 5. 5. místo 300 Kč
  • Lucie Vaněčková, Nová Včelnice

Otázky a odpovědi

 1. Potisky kterých skupin mají trička a hrnky z nové kolekce Tchibo?
  • Beatles, Rolling Stones a Coldplay
  • Rolling Stones, Ramones a Guns N´Roses
  • Nirvana, U2 a Red Hot Chilli Peppers
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV