HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte výrobky do kuchyně od značky Tescoma!

Soutěžte a vyhrajte výrobky do kuchyně od značky Tescoma!

3.12.2010 - 10.12.2010

Novinková sada nádobí AMILA – uspokojí všechny náročné kuchaře. Jak je dobrým zvykem, Tescoma uvádí na trh pravidelně nové řady nádobí. Tou aktuální je sada nádobí AMILA splňující ty nejnáročnější kritéria a požadavky moderní doby.
Soutěžte a vyhrajte výrobky do kuchyně od značky Tescoma!

Pořídit si to správné nádobí a orientovat se v široké nabídce není úplně jednoduchá věc. Velmi důležitá je kvalita, široká možnost využití, uplatnění nejmodernějších technologií při výzkumu, vývoji a výrobě, zdravotní nezávadnost, ale také výjimečný a nadčasový design. Všechna tato kritéria splňují výrobky nové Tescoma linie AMILA.

sdjcv Vaříme téměř každý den, proto je dobré zohlednit i počet, rozlišnost a typy hrnců. Někomu stačí to nejzákladnější vybavení v jednoduché formě. Většina z nás však chce trochu víc. Určitě se vyplatí zaměřit se na značkové kvalitní výrobky, ve kterých nejen uvaříte, ale jsou i zdravotně nezávadné, dlouho vydrží, pokrm z nich je zdravý a navíc šetříte životní prostředí. Nespornou a velkou výhodou sady nádobí AMILA je extra silné sendvičové dno, které umí intenzivně a rovnoměrně vést teplo (má po celé ploše stejnou a stálou teplotu). Musíme se ho ale naučit používat. To však znamená jediné, vypnout sporák o chvilku dřív než je jídlo hotové a používat méně tuku. Protože právě toto dno nám umožní pokrm dokončit už bez jakékoliv spotřeby energie a bez zbytečného připalování. Dobrým pomocníkem jsou také široké nerezové úchyty. Sada nádobí AMILA splňuje veškeré testy zdravotní nezávadnosti. Nádobí je vyrobeno z nerezavějící oceli, poklice jsou z velmi kvalitního odolného skla s otvorem pro páru. Praktickým bonusem je stupnice v každé nádobě z řady AMILA. Tescoma, navíc kromě koupě jednotlivých hrnců přesně podle vašich individuálních potřeb, nabízí i cenově výhodnou 9-ti kusovou sadu. Vařit s AMILOU můžeme na všech typech sporáků, stejně tak jako jí můžeme svěřit k umytí myčce. Chcete větší důkaz než nadstandardní desetiletou záruční dobu, kterou vám Tescoma poskytne?

Veškeré informace o celém sortimentu firmy Tescoma, včetně internetového obchodu, naleznete na www.tescoma.cz .

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.vseovareni.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 5 kreditů

Výherci

 1. sada nádobí AMILA
  • Eva Hoffmannová, Vroutek
 2. sada stromek
  • Jiřina Molíková, Praha 10
 3. sada úlky
  • Barbora Pokorná, Praha 18

Otázky a odpovědi

 1. Jaká známá herečka je tváří portálu www.vseovareni.cz a TV pořadu Tescoma- s chutí?
  • Markéta Hrubešová
  • Iva Janžurová
  • Lucie Bílá
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV