HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo.cz!

Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo.cz!

9.12.2010 - 15.12.2010

Pánská klasická móda a doplňky. Co muž, to gentleman. Co udělá z dnešního muže opravdového gentlemana? Jeho dokonalý vzhled sladěný do posledního detailu. Umí kombinovat stylové doplňky, nosí perfektní elegantní střihy a dává přednost kvalitním materiálům. S naším novou kolekcí se opravdovým gentlemanem můžete stát i vy. Vybírejte ze škály výrobků, které jsme pro vás připravili.
Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo.cz!

Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? V průběhu celého roku vám Tchibo každý týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které vás zaujmou svým propracovaným designem, kvalitou i funkcí. V každé kolekci naleznete asi třicet novinek, které jsou vzájemně sladěné a vždy za dostupné ceny. Naše výrobky si zkrátka zamilujete.

Každý týden nový svět

Témata jednotlivých kolekcí se průběžně mění v závislosti na ročním období a pokrývají všechny oblasti každodenního života. Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

 

sdkbivgkjfsdb
Nyní jsme pro vás připravili kolekci pánské módy a doplňků, ve které si zaručeně vybere každý gentleman i ten, kdo se jím chce stát. Máme pro vás oblečení z kvalitních materiálů elegantních střihů, které vám padne, a vy v něm budete vypadat prostě skvěle. Nachystali jsme nejen klasickou elegantní módu, ale také oblečení pro každý den a příležitost i stylové hodinky a další doplňky pro pravé muže. Díky široké škále velikostí si všichni muži mohou být jisti, že jim naše modely dokonale padnou.

 

 

srdjvbgdsfbv sdgbv
Košile z čisté bavlny Pánský chronograf

Nakupujte už nyní

 

Všechny tyto výrobky a mnohé další si můžete koupit v e-shopu www.tchibo.cz již od 8. 12. 2010 a také v týdnu od 13. prosince 2010 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech obchodních řetězců. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami, že si z naší bohaté nabídky pro tento týden vyberete. Pouze v e-shopu můžete nakupovat výrobky z kolekce, která se v obchodech Tchibo a prodejních místech objeví až další týden. Není nic snazšího než nakupovat z pohodlí svého domova.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

A nezapomeňte! Příští středu soutěžíme znovu s novou kolekcí od firmy Tchibo!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

 1. 1. místo 1 000 Kč
  • Vladimír RÉBL, Přerov
 2. 2. místo 600 Kč
  • Jana Svačinová, Karviná
 3. 3. místo 300 Kč
  • Václav Maurenc, České Budějovice
 4. 4. místo 300 Kč
  • Soňa Fáberová, Borová
 5. 5. místo 300 Kč
  • Josef Kubelka, Teplice

Otázky a odpovědi

 1. Co znamená střih „modern fit“ u košil z čisté bavlny v aktuální nabídce Tchibo.cz?
  • mírně projmutý střih
  • pohodlný rovný střih
  • mírně zešiřující se střih v oblasti břicha
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV