HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo!

Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo!

16.12.2010 - 22.12.2010

Profesionální kuchyňské vybavení pro maximální radost z vaření. Umění požitku. Ohromte své přátele svými kuchařskými schopnostmi a vykouzlete ty nejchutnější lahůdky doma přímo ve své kuchyni. Odkoukejte triky šéfkuchařů a čarujte s pokrmy, které si dopřáváte jen v restauracích. S našimi pomůckami bude příprava každého pokrmu hračkou.
Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo!

Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? V průběhu celého roku vám Tchibo každý týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které vás zaujmou svým propracovaným designem, kvalitou i funkcí. V každé kolekci naleznete asi třicet novinek, které jsou vzájemně sladěné a vždy za dostupné ceny. Naše výrobky si zkrátka zamilujete.

Každý týden nový svět

Témata jednotlivých kolekcí se průběžně mění v závislosti na ročním období a pokrývají všechny oblasti každodenního života. Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

 

dfkagbdkf

 

Opravdu dobré jídlo je možné připravit jen se skutečně dobrým náčiním. A protože to pravé umění vynikající chuti začíná už při přípravě jídla, představujeme vám jen to nejlepší kuchyňské vybavení: počínaje grilem se sklokeramickou deskou, přes pánve a hrnce vhodné na indukční sporáky, ostré keramické nože, až po nápady pro působivé servírování. Nové kuchyňské potřeby ve vás zaručeně vzbudí kulinářskou vášeň.

 

 

25641865 kasdnv5461
Keramické nože Univerzální silikonové víko

Nakupujte už nyní

 

Všechny tyto výrobky a mnohé další si můžete koupit v e-shopu www.tchibo.cz již od 15. 12. 2010 a také v týdnu od 20. prosince 2010 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech obchodních řetězců. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami, že si z naší bohaté nabídky pro tento týden vyberete. Pouze v e-shopu můžete nakupovat výrobky z kolekce, která se v obchodech Tchibo a prodejních místech objeví až další týden. Není nic snazšího než nakupovat z pohodlí svého domova.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

A nezapomeňte! Příští středu soutěžíme znovu s novou kolekcí od firmy Tchibo!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

 1. 1. místo 1 000 Kč
  • miroslav chocholous, praha 10
 2. 2. místo 600 Kč
  • Libor Urban, Bruntál
 3. 3. místo 300 Kč
  • výherce zrušil registraci
 4. 4. místo 300 Kč
  • Petr Karkoška, Kralupy nad Vltavou
 5. 5. místo 300 Kč
  • jitka Hušková, Křivoklát

Otázky a odpovědi

 1. Jaký název má designová řada doplňků pro kávu, jako je například dávkovač kávových sáčků?
  • Design by Conrad
  • Design by Cornelia
  • Design by Conran
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV