HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo!

Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo!

23.12.2010 - 29.12.2010

Sportovní oblečení a výbava pro dobrou kondici. Začněte sportovat: hned teď. Máme pro vás a vaši kondici dobrou zprávu: namáhavé hledání výmluv, proč by člověk měl přeci jen raději zůstat sedět na pohovce, právě skončilo. S naším sportovním vybavením se můžete pustit do mnoha sportů, stačí jen začít. Nezáleží na tom, kolik je vám let nebo jaké je venku počasí, sportovat může úplně každý.
Soutěžte a vyhrajte poukázky na nákup v e-shopu Tchibo!

Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? V průběhu celého roku vám Tchibo každý týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které vás zaujmou svým propracovaným designem, kvalitou i funkcí. V každé kolekci naleznete asi třicet novinek, které jsou vzájemně sladěné a vždy za dostupné ceny. Naše výrobky si zkrátka zamilujete.

Každý týden nový svět

Témata jednotlivých kolekcí se průběžně mění v závislosti na ročním období a pokrývají všechny oblasti každodenního života. Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

 

sdjcsdjvc

 

Přinášíme vám bohatou sportovní kolekci, ve které najdete funkční oblečení, šité na míru právě vám a vašim potřebám, a také moderní potřeby pro silovou chůzi, turistiku, běh na běžkách, plavání nebo gymnastiku. Udržet se ve fyzické a psychické formě se tak stane ryzím potěšením. A to kdykoli, při jakémkoli počasí i v jakémkoli věku.

 

 

sdkncfsjb v sdjvkasfgvbkajgv
Pánská nepromokavá bunda Stepper s digitálním displejem

Nakupujte už nyní

 

Všechny tyto výrobky a mnohé další si můžete koupit v e-shopu www.tchibo.cz již od 22. 12. 2010 a také v týdnu od 27. prosince 2010 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech obchodních řetězců. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami, že si z naší bohaté nabídky pro tento týden vyberete. Pouze v e-shopu můžete nakupovat výrobky z kolekce, která se v obchodech Tchibo a prodejních místech objeví až další týden. Není nic snazšího než nakupovat z pohodlí svého domova.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

A nezapomeňte! Příští středu na stránkách www.tchibo.cz naleznete novou kolekci plnou nových inspirací!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

 1. 1. místo 1 000 Kč
  • výherce zrušil registraci
 2. 2. místo 600 Kč
  • výherce zrušil registraci
 3. 3. místo 300 Kč
  • Evžen Kotěra, Praha18
 4. 4. místo 300 Kč
  • Lucie Geigerová, Luby u Chebu
 5. 5. místo 300 Kč
  • David Muller, Praha 4

Otázky a odpovědi

 1. Jaká je hmotnost jedné hole na silovou chůzi v aktuální nabídce Tchibo.cz?
  • 220 gramů
  • 440 gramů
  • 880 gramů
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV