HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte CD Karla Gotta: Za lásku pálím svíci!

Soutěžte a vyhrajte CD Karla Gotta: Za lásku pálím svíci!

9.2.2011 - 16.2.2011

Před sedmi lety vydaná veleúspěšná kompilace zamilovaných písní v podání Karla Gotta se právě dočkala pokračování! Nové dvojcédé nabízí mimořádnou dávku – celkem přes 40 – skladeb našeho bezkonkurenčně nejúspěšnějšího zpěváka všech dob.
Soutěžte a vyhrajte CD Karla Gotta: Za lásku pálím svíci!

Přidáte-li k tomu u tenorů vůbec nejzásadnější téma a možnost vybírat z obrovské pokladnice nahrávek, pak je o atraktivitu jasně postaráno.

Sbírku klenutých kantilén a milostných balad zahajuje ta titulní, blue-eyed soul z repertoáru amerických The Righteous Brothers. Najdete tu ale také slavná muzikálová, operetní, ba operní témata (Cats, Miss Saigon, Země úsměvů, Paganini, Rose Marie nebo Nápoj lásky) i cover verze kolegů proslulosti Julia Iglesiase, Maria Lanzy, Barryho Ryana nebo Eltona Johna. Zásadní je však podíl speciálně pro Gotta napsaných domácích písní. Přispěli Karel Svoboda, Ladislav Štaidl, Jiří Zmožek, Petr Hapka,. Ondřej Soukup nebo Bohuslav Ondráček.

V tomto výtečném repertoáru tu s Karlem Gottem hostují Lucie Bílá i Eva Urbanová, Dara Rolins i Kamil Střihavka. Není to obyčejný výběr:v nádherných melodických písních Karel Gott dokazuje, že šlo vždy o jeho výsostný obor, a to v časovém rozsahu čtyř dekád.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.supraphon.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

  1. CD zpěváka Karla Gotta: Za lásku pálím svíci
    • Květoslava Hellerová, Turnov

Otázky a odpovědi

  1. První CD z kompilace Za lásku pálím svíci neobsahuje píseň s názvem:
    • Jsi krásná
    • Zvonky štěstí
    • Lorelay
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV