HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte CD Avril Lavigne: Goodbye Lullaby!

Soutěžte a vyhrajte CD Avril Lavigne: Goodbye Lullaby!

17.3.2011 - 24.3.2011

Čtvrté studiové album zpěvačky a skladatelky Avril Lavigne, která na něm pracovala celé dva roky, vyjde u RCA Records 7. března 2011. První singl „What the Hell“ Avril Lavigne poprvé zazpívala na Silvestra během televizního pořadu Dicka Clarka „New Year's Rockin' Eve“.
Soutěžte a vyhrajte CD Avril Lavigne: Goodbye Lullaby!

Lavigne nové album připravovala s osvědčenými dlouholetými spolupracovníky jako je Deryck Whibley, Evan Taubenfeld, Butch Walker, ale zejména skladatel a producent Max Martin. Lavigne ve svých skladbách vždy zpívala o vlastních zkušenostech, o které se dělila se svými posluchači, a album Goodbye Lullaby není výjimkou. Osobní charakter alba je navíc podtržen zvukem, který je drsnější a syrovější než obvykle.

Mezi veselejší skladby na albu patří pilotní „What the Hell,“ nespoutaná oslava radosti a svobody, a „Stop Standing There,“ inspirovaná dívčími spolky z počátku 50. let. Na albu ale najdeme celou paletu pocitů: Lavigne vyjadřuje vděčnost za své blízké prostřednictvím rockové skladby „Smile,“ tématu proměnlivosti vztahů se věnuje v „Push,“ svou zranitelnou stránku odhaluje ve „Wish You Were Here“ a v titulní skladbě „Goodbye“ nachází odvahu ukončit jednu kapitolu svého života a jít dál.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.sonymusic.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

  1. CD zpěvačky Avril Lavigne: Goodbye Lullaby
    • Marek Mikuš, Havířov-Město

Otázky a odpovědi

  1. Jak se jmenuje nové album zpěvačky Britney Spears, které má vyjít 28. března 2011?
    • The Essential
    • Femme Fatale
    • Pieces Of A Dream
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV