HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte CD skupiny ŠKWOR Drsnej kraj s bonusovým live DVD!

Soutěžte a vyhrajte CD skupiny ŠKWOR Drsnej kraj s bonusovým live DVD!

25.3.2011 - 1.4.2011

Novinka Drsnej kraj navazuje na předchozí úspěšná alba, kde nechybí ani zlaté desky za úspěšný prodej. Drsnej kraj podtrhuje to nejlepší, čím se kapela kdy prezentovala. Nápadité melodické linky ve slokách, které pak rozbouří a korunují silné stadiónové refrény, náležitě posílené sbory, také jednoznačné slogany, naštvané, kritické i vtipné texty a především rukopis, podle kterého tuhle kapelu bezpečně rozeznáte od jiných.
Soutěžte a vyhrajte CD skupiny ŠKWOR Drsnej kraj s bonusovým live DVD!

Jako bonus je k albu nazvanému v mnoha ohledech příznačně Drsnej kraj připojeno DVD. Bude na něm záznam loňského koncertu formace v pražských Kbelích, rozhovory s muzikanty, dokument o natáčení alba a v neposlední řadě zajímavě zpracované záběry k písničkám Kámen a Sama z ledové plochy v pražské Tesla Areně.

Novinka Drsnej kraj to rozbalí v šestnácti písničkách, z nichž Tak to jsme my znají příznivci Škworu z dva roky staré kompilace Sečteno podtrženo a Stíny a mráz zase z repertoáru rakouského zpěváka Falca, v původní verzi nazvané Out Of The Dark.

Skupina těsně před vydáním alba vyrazí na intenzivní koncertní turné. Nejprve 11. března v Košicích a o tři dny později v Brezně bude Škwor předskakovat Kabátu na slovenské části jeho aktuálního turné. 16. března si k tomu ještě přidá vlastní koncert v Bratislavě. Pak se vrátí do České republiky na vlastní šňůru a v létě bude k vidění na festivalech.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.supraphon.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

 1. CD skupiny ŠKWOR Drsnej kraj s bonusovým live DVD
  • Pavel Vojkůvka, Neplachovice
  • Alena Stryjová, Hrádek
  • Jana Kováříková, Tymákov

Otázky a odpovědi

 1. Kdy vychází CD Václava Hudečka - Největší romantické houslové koncerty od vydavatelství Supraphon?
  • 25.3.2011
  • 26.3.2011
  • 27.3.2011
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV