HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte CD Radosti života od skupiny Katapult!

Soutěžte a vyhrajte CD Radosti života od skupiny Katapult!

30.3.2011 - 6.4.2011

Po turbulencích osudu je tu Katapult model 2010 – a v plné síle! Olda Říha byl po nevratných ztrátách Tolji, Dědka a Káši postaven před těžký úkol: zabalit to, nebo hledat nové spoluhráče. V ukončení muziky mu zabránil příval mailů fandů, jednoznačně ho vyzývajících k další cestě. Hledání nových kolegů se pak vlastně nekonalo: spoluhráči se objevili tím nejpřirozenějším způsobem, totiž z nejužšího okruhu kapely.
Soutěžte a vyhrajte CD Radosti života od skupiny Katapult!

Spojení s hudebně o generaci či dvě mladšími muzikanty přidalo k názvu letopočet a spoustu energie na pódiu i ve studiu. Tradiční říhovské songy s jen zdánlivě prostým půdorysem získaly tvrdší bluesové prvky. Přímočaré texty odrážejí osudy lidí od vedle i pohled na stav světa, obsahují také již dříve v repertoáru prověřené gellnerovské prvky.Vnitřně ironický název alba (a jedné z desítky nových písní) dává šanci na dvojí výklad. Jsou prostě radosti i "radosti": smrt kolem nás je varováním a impulzem zároveň.

Pánové Říha, Budka a Timpl se do toho ve studiu Sono dali opravdu od podlahy. Legenda říká, že kolem nahrávacích kukaní procházející Kabáti se mile překvapeně zastavili u velmi poctivé dávky triového bigbítu. Možnými prvními "singly" jsou písně Casablanka a Metrosexuál, na CD bonusově připomenuté obrazovou stopou s dokumentem o natáčení.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 1 soutěžících
Nápověda: www.musicsite.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 3 kredity

Výherci

  1. CD Radosti života od skupiny Katapult
    • Petr Marek, Praha 6

Otázky a odpovědi

  1. Kde proběhne křest nového CD Chutnáš po cizím ovoci zpěváka Luboše Pospíšila?
    • Lucerna Music Bar
    • Palác Akropolis
    • v Malostranské besedě
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV