HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte CD Michaela Jacksona - Michael!

Soutěžte a vyhrajte CD Michaela Jacksona - Michael!

21.4.2011 - 28.4.2011

13. prosince vydává firma Epic Records, ve spolupráci se společností Estate of Michael Jackson, očekávané nové album MICHAEL. Album obsahuje deset tracků produkovaných několika váženými producenty a Michaelem Jacksonem samotným. MICHAEL je první nahrávkou obsahující nový materiál, která vychází za posledních devět let jedné z nejmilovanějších ikon pop music, jejíž umění oslovuje stále nové a nové generace fanoušků.
Soutěžte a vyhrajte CD Michaela Jacksona - Michael!

Album MICHAEL je také první nahrávkou, která vyjde na základě dohody mezi Estate Of Michael Jackson a Sony Music, kteří v březnu tohoto roku oznámili pokračování jejich pětatřicetileté spolupráce. Během této doby Michael prodal stovky miliónů svých nahrávek, měl třináct singlů na prvním místě hitparád a vydal popkulturně fenomenální "Thriller," který se se 100 milióny prodanými kusy stal nejprodávanějším albem všech dob. Král popu nikdy nepřerušil svůj tvůrčí proces, vždy v předstihu pracoval na dalším albu. Aniž by to fanoušci po celém světě tušili, Michael neustále psal a nahrával nové skladby, kdekoliv zrovna byl, od New Jersey, kde bydlel u svého kamaráda, až po studia v Las Vegas a Los Angeles, kde pracoval v malé skupině vybraných hudebníků. Díky novým písním na albu MICHAEL budou mít fanoušci výjimečnou možnost nahlédnout do způsobu, jakým král popu pracoval a tvořil, a poprvé tak uslyší Michaelovy skladby, které chtěl dovést úspěšně k realizaci.

Obal alba MICHAEL byl vytvořen malířem Kadirem Nelsonem v roce 2009. Na této olejové malbě nás Kadir bere na cestu skrz některé zásadní momenty Michaelova života a důležitých lidí kolem něj.

Prvním singlem z alba je skladba “Hold My Hand.” duet Michaela s Akonem, který natočili v roce 2007. Vlastnoručně psaná poznámka Michaela Jacksona, která se nachází v jeho pozůstalosti, je přáním, aby se právě tato skladba stala prvním singlem z jeho dalšího projektu. Skladba v nedokončené podobě sice unikla ven v roce 2008, ale Akon jí dal novou a finální produkční podobu až nedávno.

Akon k tomu dodává: "Svět nebyl připraven slyšet "Hold My Hand," když tehdy unikla. Byli jsme z toho zničeni. Ale její čas teď nadešel. Ve své finální podobě je to neuvěřitelná, nádherná a hymnická skladba. Jsem tak hrdý, že jsem měl příležitost s Michaelem pracovat. Byl to jeden z mých největších idolů."

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.musicsite.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

  1. CD Michaela Jacksona - Michael
    • Tadeáš Novák, Havířov Šumbark

Otázky a odpovědi

  1. Jakou desku prevezme skupina Kryštof za profej alba Jeviště?
    • zlatou
    • stříbrnou
    • platinovou
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV