HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Velká soutěž o nezapomenutelný adrenalinový víkend na www.fernetzetko.cz. Odpověz na otázku a vyhraj láhev Fernetu Stock Z-Generation!

Velká soutěž o nezapomenutelný adrenalinový víkend na www.fernetzetko.cz. Odpověz na otázku a vyhraj láhev Fernetu Stock Z-Generation!

20.7.2011 - 27.7.2011

Chceš vyhrát jednu z mnoha cen s novým Fernetem? Jdi na www.fernetzetko.cz a nahraj fotografii s milostným motivem a Zetkem do soutěže Zamilovaný. Nejlepší fotografie vyhraje 8 000 Kč. Pokud nahraješ příspěvek do soutěže Zamilovaný, automaticky se účastníš i velké soutěže o nezapomenutelný víkend, na kterém si budeš moct vyzkoušet jízdu na Segway, čtyřkolkách, vznášedlech nebo ochutnat horolezectví. Navíc za aktivitu na webu www.fernetzetko.cz můžeš získat trofeje a hodnotné ceny.
Velká soutěž o nezapomenutelný adrenalinový víkend na www.fernetzetko.cz. Odpověz na otázku a vyhraj láhev Fernetu Stock Z-Generation!
Soutěž na www.fernetzetko.cz. Zetko změní zajetou zábavu! Odpověz na následující otázku a vyhraj láhev Fernet Zetko.
Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.fernetzetko.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 5 kreditů

Co můžete vyhrát

Otázky a odpovědi

 1. Jste starší 18-ti let?
  • ano
  • ne
 2. Jak se jmenuje trofej, kterou získáš za účast v soutěži Zamilovaný? Trofej najdeš na webu nebo se rovnou zaregistruj do soutěže, nahraj soutěžní příspěvek a kromě odpovědi můžeš získat i další výhry:
  • Casanova
  • Milovník Zetka
  • Sukničkář
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV