HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte jeden z pěti 3CD boxů Rychlé šípy od Jaroslava Foglara!

Soutěžte a vyhrajte jeden z pěti 3CD boxů Rychlé šípy od Jaroslava Foglara!

15.9.2011 - 29.9.2011

Komplet 3 CD shromáždil dramatizace tří zásadních příběhů, patřících k vrcholným dílům Jaroslava Foglara. Proslulý ježek v kleci, záhadný hlavolam, jehož principy objasňuje tajemný deník vynálezce létajícího kola Jana Tleskače, spolu s nebezpečím, číhajícím v zšeřelých uličkách čtvrti, zvané Stínadla, tvoří základní atmosféru strhujícímu dění. Hoši z Rychlých šípů, hrdinové příběhů čtenářského klubu časopisu Mladý hlasatel - Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer a Červenáček s Rychlonožkou, jsou na stopě obrovskému vynálezu.
Soutěžte a vyhrajte jeden z pěti 3CD boxů Rychlé šípy od Jaroslava Foglara!

V napínavých pokračováních, která doplňují trilogii v uzavřený celek, se objevují nejen postavy známé ze Záhady hlavolamu, ale i postavy nové a neobvyklé. Je jím tajemný Široko a podivná parta z klubu Rezavých klíčů.

Rychlé šípy pátrají i po tajemství, které sužuje Velkého Vonta Vláďu Dratuše. Rádi by dopomohli k vítězství nad celou vontskou organizací Žlutému květu a Otakaru Losnovi, přispěli ke sjednocení Stínadel a vnesli klid do rozhádaného starého města. K tomu potřebují rozluštit několik záhad a získat zpět tajemný Tleskačův hlavolam. Završením vzrušujícího pátrání vrcholí jedno z nejúžasnějších dobrodružství české literatury pro děti a mládež, v němž, neseny na vlně fantazie, vítězí krásné ideály, jimiž jsou spravedlnost, čest a poctivost. Znepokojující hlas vypravěče Ladislava Mrkvičky věrně interpretuje magicky přitažlivé tajuplné události.

V dramatizacích nadšeného "foglarovce" Petra Obdržálka a celého týmu dětských herců vznikly zvukové záznamy, ve kterých napětí nejen že souzní s původními literárními předlohami, ale obohaceno o skvělý hudební doprovod, dodává dílům další možné skryté významy.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.supraphon.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 5 kreditů

Výherci

 1. 3CD BOX Rychlé šípy od Jaroslava Foglara
  • Ladislav Šilhavý, Ostrava
  • Lenka Koucká, Mikulčice
  • Michaela Hajšmanová, Nýřany
  • Zdeněk Reindl, Zábřeh
  • Bohumír Štěrba, Hlinsko

Otázky a odpovědi

 1. Kdo je jedním z autorů hudby na CD Rychlé šípy od Jaroslava Foglara, které vyšlo v nakladatelství Dokořán?
  • Jaroslav Mirta
  • Zdeněk Merta
  • Tomáš Myrta
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV