HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: kreativní soutěže > Zasílejte fotografie na téma Vánoce a zima a vyhrajte digitální fotoaparát Canon!

Zasílejte fotografie na téma Vánoce a zima a vyhrajte digitální fotoaparát Canon!

8.12.2011 - 15.1.2012

VÝHERCE SOUTĚŽE BUDE ZVEŘEJNĚN DO 31.1.2012

Vyhlašujeme Fotosoutěž na téma: Vánoce a zima. Své fotografie nám zasílejte na email fotosoutez@soutez.cz do 15.1.2012. Po ukončení soutěže bude vybrána nejlepší fotografie a autor se stane výhercem digitálního fotoaparátu Canon.

Zasílejte fotografie na téma Vánoce a zima a vyhrajte digitální fotoaparát Canon!

VÝHERNÍ FOTOGRAFIE:

 
JDNBJHFBFGV

Irena B., Nymburk

 

Pravidla fotosoutěže na Soutez.cz

Účast v soutěži, zasílání fotografií

• Je povoleno zaslat pouze 1 fotografii na jednoho uživatele.

• Fotografie zasílejte do 15.1.2012 na emailovou adresu fotosoutez@soutez.cz

• V emailu uveďte název fotografie, vaše jméno a e-mailovou adresu.

• Fotografie posílejte ve formátu JPG a v maximální velikosti 500kB / obrázek. Fotografie, které budou přesahovat tuto velikost, nebudou zařazeny do fotosoutěže

• Každá fotografie podléhá schválení administrátora.

• Z fotosoutěže budou vyřazeny fotografie, které nesouvisí s tématem této soutěže nebo které budou obsahovat neetický obsah.

• Účastník fotosoutěže prohlašuje, že fotografii pořídil sám, a že případné osoby zachycené na snímku souhlasí s jeho zveřejněním na portálu Soutez.cz. V případě že to tak není, tak se účastník vystavuje riziku spojenému s porušováním autorských práv pravého vlastníka fotografie, se všemi možnými právními následky!

• Všechny fotografie zaslané do fotosoutěže se po jejím ukončení stávají majetkem organizátora společnosti AMI Praha a.s., který si vyhrazuje právo s nimi nakládat dle vlastního uvážení a použít je ke svým účelům bez dalšího souhlasu účastníka fotosoutěže. Zasláním fotografie poskytuje účastník soutěže organizátorovi právo využívat fotografii všemi zákonem dovolenými způsoby užití.

• Ze zaslaných fotografií vybereme ve spolupráci s profesionály ze společnosti Fotoškoda 1 vítěznou fotografii. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhry jim zašleme na uvedené adresy nejpozději do jednoho měsíce po ukončení soutěže.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

Co můžete vyhrát

Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV