HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte pánev VITAPAN o 24 cm od Tescomy!

Soutěžte a vyhrajte pánev VITAPAN o 24 cm od Tescomy!

20.12.2011 - 26.12.2011

Masivní, odolné a atraktivní. Přesně takové jsou nové kuchyňské pánve v nové linii VITAPAN, jejichž patronem je mediální tvář značky Tescoma, italský mistr kuchař Emanuele Ridi. Luxusní design doplňuje atraktivní kombinace dvou barev - matné červené na povrchu a krémové uvnitř.
Soutěžte a vyhrajte pánev VITAPAN o 24 cm od Tescomy!

Pánve a wok VITAPAN jsou opatřeny indukčním dnem z nerezavějící oceli a prvotřídním keramickým antiadhezním povlakem. Rukojeť je opatřena protiskluzovou povrchovou úpravou, pro bezpečnou a komfortní manipulací s pánví.

Proč keramika? Keramický antiadhezní povlak je charakteristický zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení. Pánve a wok VITAPAN jsou ekologické, neboť jejich výroba je šetrná vůči životnímu prostředí (aplikace keramického antiadhezního povlaku je energeticky výrazně méně náročná, než aplikace klasických „teflonových“ povlaků).

Pánve a wok VITAPAN jsou vhodné pro všechny typy sporáků - elektrické, plynové, sklokeramické a indukční. Nová exkluzivní linie pánví VITAPAN zahrnuje všechny nejpoužívanější rozměry kuchyňského nádobí – ø 20, ø 24, ø 26, a ø 28 cm. Keramický wok VITAPAN má průměr 28 cm.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.eshop.tescoma.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 5 kreditů

Výherci

  1. pánev VITAPAN o 24 cm od Tescomy
    • Gabriela Wipplerova, Ostrava - Petřkovice

Otázky a odpovědi

  1. Je tato pánev vhodná do myčky?
    • ano
    • ne
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV