HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte CD Ivana Mládka & Banjo band: Jožin z bažin a dalších 80 písní!

Soutěžte a vyhrajte CD Ivana Mládka & Banjo band: Jožin z bažin a dalších 80 písní!

26.1.2012 - 1.2.2012

Velká kompilace songů mistra českého písňového humoru! Celkem 81 skladeb na 3CD je zábavnou procházkou všemi fázemi hudebního vývoje bandžisty, skladatele, textaře a zpěváka Mládka, od swingujících začátků přes absolutní (i mezinárodní) hitovost až po zcela spolehlivou účinnost těch současnějších písní.
Soutěžte a vyhrajte CD Ivana Mládka & Banjo band: Jožin z bažin a dalších 80 písní!

Mládkův osobní výběr repertoáru je s typickou nadsázkou rozdělen do tří částí: na písně, které umí nazpaměť, na ty, které si matně pamatuje a na sestavu skladeb, o kterých už ani netuší, zda jsou vůbec jeho. Věřit mu ale nesmíte, protože celý komplet je bohatě zaplněn od začátku (Jožin z bažin) do konce (Aerobic) jednou slavnou či přinejmenším zcela povědomou melodií za druhou.

V bookletu se Mládek ohlíží za všemi sestavami muzikantů, se kterými kdy hrál, vzpomíná na ty již ve věčných lovištích a graficky zdůrazňuje ty, kteří ještě mají všechny své vlastní orgány (včetně zubů). Tradičně ironicky vtipné, jazykově vynalézavě hravé a hudebně nostalgicky i kvalitně dobrou náladu vyvolávající jsou všechny písničky o Dášách, Lindách, skalách, medvědech, jezech, křečcích, Prčicích, rychlících, kredencích, děvčatech, Praze, Brně, zkratkách, Třebáni (Hlásné), Láďovi, saku, Lulu, velorexu nebo prostě ňu, ňu, ňu.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.musicsite.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

  1. CD IVAN MLÁDEK & BANJO BAND: Jožin z bažin a dalších 80 písní
    • Zdeněk Matuszek, Frýdek-Místek

Otázky a odpovědi

  1. Zpěvák Ringo Starr vydává své nové sólové album s názvem Ringo 2012. Kolikáté je to jeho v pořadí sólové studiové album?
    • patnácté
    • šestnácté
    • sedmnácté
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV