HP od PVZP
HP od PVZP

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěžte a vyhrajte jedno z pěti CD Ivan Mládek & Banjo Band: Jožin z bažin a dalších 80 písní

Soutěžte a vyhrajte jedno z pěti CD Ivan Mládek & Banjo Band: Jožin z bažin a dalších 80 písní

7.2.2012 - 13.2.2012

Velká kompilace songů mistra českého písňového humoru! Celkem 81 skladeb na 3CD je zábavnou procházkou všemi fázemi hudebního vývoje bandžisty, skladatele, textaře a zpěváka Mládka, od swingujících začátků přes absolutní (i mezinárodní) hitovost až po zcela spolehlivou účinnost těch současnějších písní.
Soutěžte a vyhrajte jedno z pěti CD Ivan Mládek & Banjo Band: Jožin z bažin a dalších 80 písní

Mládkův osobní výběr repertoáru je s typickou nadsázkou rozdělen do tří částí: na písně, které umí nazpaměť, na ty, které si matně pamatuje a na sestavu skladeb, o kterých už ani netuší, zda jsou vůbec jeho. Věřit mu ale nesmíte, protože celý komplet je bohatě zaplněn od začátku (Jožin z bažin) do konce (Aerobic) jednou slavnou či přinejmenším zcela povědomou melodií za druhou.

V bookletu se Mládek ohlíží za všemi sestavami muzikantů, se kterými kdy hrál, vzpomíná na ty již ve věčných lovištích a graficky zdůrazňuje ty, kteří ještě mají všechny své vlastní orgány (včetně zubů). Tradičně ironicky vtipné, jazykově vynalézavě hravé a hudebně nostalgicky i kvalitně dobrou náladu vyvolávající jsou všechny písničky o Dášách, Lindách, skalách, medvědech, jezech, křečcích, Prčicích, rychlících, kredencích, děvčatech, Praze, Brně, zkratkách, Třebáni (Hlásné), Láďovi, saku, Lulu, velorexu nebo prostě ňu, ňu, ňu.

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 3,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 0 soutěžících
Nápověda: www.supraphon.cz

Zobrazit další soutěže od Soutez.cz

V této soutěži můžete také získat 4 kredity

Výherci

 1. IVAN MLÁDEK & BANJO BAND: Jožin z bažin a dalších 80 písní
  • Petra Svobodová, Šakvice
  • Karel Mach, České Budějovice
  • Vilma Bezděková-Rendeková, Praha 415
  • JARMILA JOŠKOVÁ, VACENOVICE
  • Olga Klásková, Praha 4

Otázky a odpovědi

 1. Kdy vyjde FLAMENGO: Kuře v hodinkách u nakladatelství Supraphon?
  • 21.2.2012
  • 24.2.2012
  • 27.2.2012
Tato soutěž již byla ukončena
Zavřít ×

PVZP0732 sleva HAV